Kim Demiş Çağdaş Şık ferace olmaz diye ? Daha Öncekinden ferace denilince tek tip düz siyah veya lacivert renkte olan düz kesim düğmeli veya fermuarlı feraceler akla kazançtı.

Tesettür giyim ülkemizde aldı başını gidiyor giyim mevzusunda Ve hijab alanında türkiye dünya’ya ışık yakalıyor.

Ünlü tesettür giyim tasarımcılarından olan sektörün en genç ve dinç modacısı olan Seda tiryaki, 2017 seneyi için ilk kere Ferace koleksiyonu hazırladı.

Tasarımlardan anlaşılacağı üzere Gençler bu ferace modellerini çok hoşlanacak.

Hatta Diyebilirizki , Genç ferace giyim kategorisini başlatan veya renkli ferace modelleri gibi kategorileri başlatan gençlerin sevgisini kazanacak tasarımcı kuşkusuz Seda tiryaki olacaktır.

Renkli ve günlük tasarımları devamlı gündemde olan tunik kap ve kaban’ın yanı gizeme ağabeye modelleri ile gündeme gelen seda tiryaki’nin ferace modellerini netlikle sınamalısınız.

İlk ve tek olarak nazik tesettür için hazırlanan bu modeller nazik tesettür ve seda tiryaki iş birliği ile hazırlanmış olup çoğunluğun istediği biçimde planlanarak renkler seçilmiştir.

Ferace olarak çok fazla alternatif olmayan tesettür moda sektöründe artık düz siyah ve lacivert feracelerin yerine günümüzün modasına giyim stiline tutucu çizginizi bozmadan tarz sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X