En Koyu Renklerde Tesettür Modelleri!

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

Yeni sezon ile birlikte, Kadınları Düğün sezonu Heycanı sardı Akrabalarının Yakınlarının Düğünleri olan Hanımlar, Düğünlerde Nasıl bir ağabeye nasıl bir giysi Giyinsem Diye yakınır Oldu, Bilindiği Üzereniz Tesettür giyim Kombinlemek Sıradan Sarih bir kadın’ın giyimine çok daha güç, Bir giysi İle birmiyor ne yazıkkı, Tesettür Ağabeye giyinme’nin çok ince detayları mevcut.

Giydiğiniz Giysi Hatlarınızı Emin etmiyecek Veya Çok mübalağalı Ağabeye’ler giyinerek göze batmayacak Tesettür Giyim Kültürü Ne giydiğinden nasıl yakıştımı’dan daha çok İnsanlar nasıl Bakar Göze Batarmıyım oluyor !!

Hem Şık Hemde Tesettür’e Uygun nasıl giyinilir…

Burada Bünyemizde Bulunan uzman takımlarımız Bizzat Tesettürlü Çalışanlar Olup Kendilerinin Veya Tesettür Giyime Yakışmıyacak giyinilmiyecek Hiç bir tasarımcının mahsulü’nü Bünyemizde Barındırmamaktadır.. Tesettür Modasına Doğrultu Veren Zarif Tesettür Sizler için özel seçilmiş özel koleksiyonları Alkışınıza Sunuyor..

Sizler için derlediğimiz ve sitemizden satın alabileceğiniz Tesettür Ağabeye Koleksiyonlarını Araştırıp Satın Alabilirsiniz..

Tesettür Giyim’de Koyu Renk Ağabeyeler Daha Çok yakalıyor,, Bunun nedeni Tam Kadınlar sarih rengi beyaz’ı beğenir,ekru yu beğenir fakat düğünlerde Gelin Adayı Beyaz ve Ekru renkleri seçim ettiği için Koyu renk Giyinmek Adet’deridir Gelin’i Ön tasarıya çıkarmak ismine..

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.