İsterizki hem maliyet ucuz olsun hemde çok nitelikli olsun, Kim istemezki bunu ? Yalnızca Çok parayı sonradan bulanlar istemez : .

Her bayan’ın yapısında Benliğinde vardır iyi olmak hoş olmak hoş giyinebilmek, Tesettür giyim Modelleri , daha öncekine nazaren o kadar çok olduki hangi ürünü seçim edeceğinize karar veremiyor olabilirsiniz..

Bazı sektörler vardır patlama olunca, azıcık rabet olunca teşebbüsçüler o sektörde boy göstermek için çok daha ucuz maliyetlere hizmet sunarlar buda ilk etapta cazip kazanç.

Ucuz etin yahnisi yenmez diye bir lafımız var bunu hiç unutmayalım, usumuzun bir köşesinde kalsın.

Düğün, nişan kına ve mezuniyet günleri gibi özel günlerde özel olmak istiyor iseniz maliyete bakmadan evvel modellere bakmanızdır.

Tişort’un dahi 50 tl den başlandığı bir ülkede 70 ,80 TL’ye ağabeye almak hiç anlamlı değil.

İşletmemizde yalnızca nitelikli marka ve o markaların nitelikli ürünlerine yer veriyoruz, Amacımız sizden daha çok kazanmak değil daha çok hoşnut etmektir.

Tesettür giyim işletmelerinden ucuz ürünler almayın demiyoruz, bütçeniz el vermiyorsa ve alma lüzumluluğunuz var ise tabikide alınız, fakat sürprizlere de hazır olmanız gerekmektedir.

Misalin deviremeden sonraki haline fotoğrafta görünen ve konutunuza gelen ürün arasındaki farka kumaş farkına nitelik farkına iç göstermesine astarsız olmasına vs vs bir dünya neden’i ve farkı siz kendiniz göreceksinizdir.

Anlamlı alışveriş yapmanın BÜTÜN ZAMANI.

Şu günlerde muhtelif kampanyalar mevcut.18.10.2016 İşletmemiz ve özel tasarım satan değişik işletmelerin kendilerine göre has kampanyaları bulunmakta.

Şuan misal kampanyalarımız 3 al 2 öde ,YURT DIŞINA FİYATSIZ KARGO %70’E varan hakikat indirimler gibi kampanyalarımız mevcut.

Bizden tesettür ağabeye,elbise,tunik,ceket,kaban,kap,panço, gibi ürünler satın alabilirsiniz,aldığınız ürünler gerek kumaş niteliği gerek emekçilik niteliği ve tasarım farkı ile sizi her zaman bulunduğunuz etrafta bir adım öne atacaktır.

Nitelikli ürünleri uygun maliyetlere satın almak istiyorsanız çok doğru bir zamandasını hemen sitemize girerek outlet kategorisinden kendinize göre bir ürün bularak satın alabilirsiniz..

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X