Marka Tesettür Ağabeye Modelleri

Çoğunluğu Müslüman olan bir ülkede yaşamaktayız. Bu sebeple insanların çoğu tesettürlüdür. Zira İslam bayanlara belli bir yarıyıldan sonrasında tesettürlü olmalarını, giyim kuşamlarına dikkat etmeleri gerektiğini söylemektedir. Müslüman bayanlar uzun giyinmeye ve dikkat çekici elbiselerden uzak durmaya çalışmalılardır. Bu sebeple tesettürlü kadınlar için de çok şık tasarımlar yapılmaktadır. Onların da günlük yaşamlarında giyebilecekleri ve özel günlerde seçim edebilecekleri ağabeyeler bulmak oldukça basittir. Gün geçtikçe bu stil tasarımlar da çoğalmaktadır. Zira her geçen gün fertler daha da bilinçlenerek bu stil giysileri seçim etmektedirler ve arz her geçen gün çoğalmaktadır.

Tesettürde Ağabeye Modelleri

Tesettürlü kadınlar bu ağabeye giysileri daha çok özel günlerinde seçim etmektedirler. Kendi özel günlerinde nişan, laf, düğün gibi ya da çevresindeki insanların özel günlerinde seçim edebilirler. Bu sebeple daha hareketli ve şık elbiselerdir. Tesettürde ağabeye modası ise her geçen sene farklılık göstermektedir. Genellikle renk modası yaşanmaktadır. En çok seçim edilen ağabeye renkleri şöyledir:

Pudra pembesi
Saks mavisi
Bordo
Haki yeşili
Hardal sarısı
Gül kurusu
Bu renkler en çok seçim edilenleridir. Zira bu stil renklerde modeller kendisini daha da göstermektedir. Son bir iki yıldır ise pudra pembesi en çok seçim edilen renklerdendir. Zira kadınlarda çok kibar bir görüntü oluşturmaktadır. Modeller ise değişmektedir. Şişkin ağabeyeler olabildiği gibi daha dar kesim ağabeyeler de üretilmektedir. Şahısların zevklerine göre seçimleri elbette ki farklılık göstermektedir. Aynı zamanda ağabeye modellerinde operasyonalar, parlak kumaşlar, şifon kumaşlar kullanılarak bu elbiselere ayrı bir hava katılmaktadır.

Aradığınız her ürünü, özel günler için ya da banal günler için sitemizde bulabilirsiniz. Modanın son haline uygun giysi koleksiyonumuza göz atmadan alışveriş yapmamanızı öneririz. En yeni modellerin yanı gizeme en tehlikesiz alışverişin adresi olan sitemize bekleriz. Ürünlerimi marka olmasına karşın en uygun maliyetlere sahip olabilirsiniz. Uygun maliyet, nitelik ve güven burada!

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X