Tesettür ağabeye alternatifleri geçmişe bakıldığında oldukça kısıtlı iken bugün tesettür markalarının ve mağazalarının rakamının çoğalmasıyla beraber bir çok seçenek tesettürlü bayanlara sunulmuş oldu. 2016-2017 kış sezonunun en gözde tasarımları arasında her zamanki gibi kışa hâkim olan renk tonları seçim edilirken 2017 yaz sezonunda en çok seçim edilen tesettür ağabeye modelleri sezona damgasını vurdu. Tesettür ağabeye yeni sezon en çok satılanlar kategorisinde yer alan pudralar, fuşya, mavi, krem, beyaz ve sarih tonlarda turkuaz kontrolünde seçimlerin yoğunluğu görünmektedir. Tesettür ağabeye yeni sezon en çok satılanlar arasında yer alan modeller ise genellikle üst kısmı dantelli ve güpürlü modeller ve alt kısmı uçuş uçuş tüllü tasarımlar olmaktadır. Belden itibaren tüylerle kaplı olan etek kısmı biçiminde genişleyen bu tasarımlar yanılgısız bir likeni yaratmanızı sağlamakta beden yanılgılarınızı ortadan kaldırarak size pürüzsüz, sade ve natürel bir görüntüye eriştirmektedir.

Sezonun en çok satılan ürünleri arasında yelekli giysiler de yerini alırken aynı zamanda etekler de geniş tüller veya pileli etekler sezonu has tasarımlar arasında yerini almaktadır. Payetli tüllü modellerin yanı gizeme balık formunda tesettür ağabeye modelleri sezonun her zaman olduğu gibi en çok seçim edilen ürünleri arasında yerini alır. Özel günler için kullanabileceğiniz ağabeye modelleri ile bir hayli marka ürünlerine gerek mağazalarda gerek online siteler de sizlere sunmaktadır. Bu ürünler arasından deri renginize uygun olacak renk alternatiflerini dikkate alarak tercih yapmalı zengin renk alternatifleriyle vücudunuzu yanılgısız gösterecek tasarımları satın almalısınız. Göz doldurucu boşluklara sahip olmak ve girdiğiniz her etrafta basitçe fark edilmek istiyorsanız doğru kıyafet tercihi ile doğru kombinleri bir araya getirmeli böylece çok daha yanılgısız bir görünüm elde ederek harikulade bir kombine imza atabilirsiniz.

Yeni sezon ağabeyeler için tıkla..

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X