Beden olarak azıcık daha büyük miktarlara sahip olan bayanların yaşadığı en büyük kasvetlerden bir tanesi istedikleri elbise tasarımlarını bulamamaktır. Bir Hayli tasarım yalnızca muhakkak vücutlara göre yapılarak bir grubu mutlu ederken diğer bir grubu üzerdi. Nazik Tesettür bu mevzuda bayanların bütün de istediği ürünleri sunarak mutluluk yaratarak giydirmeyi amaçlıyor. Büyük beden tesettür ürünlerinde yalnızca bir kaç giysi ya da elbise üretip yeterli görmeyip bir hayli modelin yanında farklı kulvarlarda imaller de yaparak bu alandaki boşluğu en hoş biçimi ile doldurmayı muvaffak olmuştur. Bu nedenle daha öncekinden büyük beden elbise bulmak güç iken hali hazırda hem çok basit hem de çok sevinçli bir hale gelmiştir.

Ağabeye Modeller

Büyük vücutların bazı bölgelerini kamufle etmek bazı bölgeleri ise daha ön tasarıya çıkarmak için seçim edecekleri pek çok elbise online olarak Nazik Tesettür adresinde bulunabilir. Modellerde kumaşların iddiasının yanında renkler ve tasarımlar da oldukça nitelikli ve eşsizdir. Büyük beden ağabeye modelinde bir pantolon olan ancak yan kısımlarından bir etek gibi görünen belden sarkan ufak bir sarkıt detayının asimetrik kesimi ile oldukça değişik bir moda sahip olan bu ürünşan üst kısmı banal miktarlarda bir etekli ağabeye üstünü anımsar yapıda planlanmıştır. Kollar düz ve yaka yuvarlak olan bu modelde belde ufak bir kemer görünümü yer alır. Göğüs kısmında şovlu bir kolye görünümü verilmek istendiği için taşlar ile oluşturulmuş bir model vardır. Arka kısımdan bir giysi görünümü bağlanan nazik fiyonk ile bitirilir.

Tesettür Ekipler, Giysiler ve Tunikler

Yalnızca ağabeye ile kanaat etmeyen platform birbirinden nitelikli ürünleri arasına ekipleri de ilave etmiştir. Üçlü ya da ikili ekiplerde pantolon ceket ya da tunik pantolon ekipleri dikkat sürükler. Geçim mevzusunda hiç bir kasvet yaşatmayacak olan bu ürünler değişik giyim ürünleri ile de tek tek de kombin edilebilir. Giysi modellerinde rahatlık ön tasarıdadır ancak şıklıktan da taviz verilmediği görülür. Modellerde hemen hemen her renge yer verildiği için herkese uygun bir ürün bulmak olasıdır. Tunik modelleri de sıradan olmayan, zeki bir tasarımcı elinden çıkmış, yetenekli ellerde bedene gelmiş ürünlerdir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X