En Beğenilen Kıyafet Modelleri Nelerdir?

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

Sateen.com Editörleri olarak sezonun en beğenilen kıyafet modellerinin neler olduğunu sizin için hazırladık. Yeni sezonda en beğenilen kıyafet modellerinin başında süet kıyafet modelleri bulunuyor. Süet bayan kıyafetler daha çok siyah ve kahverengi gibi renklerden oluşuyor.

Süet giysileri takip eden öbür kıyafetlerden biri de; floral desenli çiçekli kıyafetler. Çiçekli kıyafetiniz için de kendinizi yaz modası içini sezeceksiniz. Biyeli kıyafetler ağabeye kıyafetler içinde sıklıkla kullanılan kıyafet modellerinden biri olacak. Siyah kıyafetler üzerinde yer alan beyaz biye ayrıntılar renkli kıyafet tercihi için güzel bir ayrıntı olabilir.

Etek kısmı güpür olan ağabeye kıyafetler bayanların yeni sezonda en çok kullanacakları kıyafet modellerinin başında yer alıyotir. Güpür kıyafetler romantik görünümlü bayanların ilk seçimlerinden biri olacak. Ten ayrıntılı kıyafet modelleri yevmiye ve özel şıklık için seçim edilebilir.Ten ayrıntılar kollarda ve detaylarda giysileri süsleyerek şık bir görünüm kazanmanızı sağlıyor. Ten ayrıntılı giysilerin yanında yakası kruvaze olan kıyafetler minyon bayanlar tarafından sıklıkşa seçim edilecek.

Etek kısmı geniş kesim olan maxi boy uzun kıyafetler kış mevsiminde de sizinle birlikte olacak. Triko kıyafetler içinde bu sezonu yeniden sıcacık ve iddialı kapatacaksınız. Triko kıyafetler boyunlu veya bisiklet yakalı modelleriyle alkışınıza sunulacak. Dar kesim seçim edilen triko giysilerde yırtmaçlarda bayanların kadınsı olma isteğine ayak uyduruyor. Siyah sezonun en sık kullanılan triko kıyafet rengi içinde yer alıyor.

Omuz dekolteli ve sırt dekolteli giysilerin bütün zamanı. Şık davetler için kullanılacak bu giysilerde aynı zamanda püsküller de yer alıyor. Saçaklar ve püsküller yeni sezonda genç bayanların alakasını sürükleyecek modellerden oluşuyor. Ağabeye giysilerde dahi kullanılan saçaklar; daha çok omuzlarda, kollarda ve sırt kısmında kullanılarak giysilere ayrıntılı bir görünüm kazandırılıyor.

Sezonun en beğenilen kıyafet modellerine en uygun maliyetlerle erişmek

Bir önceki yazımız olan Dolby Tiyatrosunda Moda Geçidi Oldu! başlıklı makalemizde dolby modası ve dolby tiyatrosu hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.