Yaz ayları nişan, düğün, açılış, kokteyllerle dolup taşıyor çoğu zaman… İster davetin sahibi olalım ister sadece katılımcı, hep aynı problemde kilitleniyor iş: Ne giyeceğim ve nasıl bir stil benimseyeceğim?

İşin stil ve abiye kısmı için zengin koleksiyonumuza ve mağazalarımızdan edinebileceğiniz özel kataloğumuza başvurabilirsiniz. Ama saç ve makyaj konusunda birkaç önerimiz olacak…

– Topuz bu sezonun tavsiye edilen saç modellerinden. İster 1960’lara gönderme yapan kabarık ve net modelleri seçin ister dağınık topuzları…

– Genelde sıcak havalara denk gelen davetlerde nem oranının saçlara olumsuz etkisini de hatırlayarak toplu saçı tercih etmeniz en doğrusu. Tabii gece sonunda saçlarınıza bakıp ‘bu kuş yuvasını kim koydu başıma?!’ demek istemiyorsanız.

– Her ne kadar özel zamanlarda makyajla tamamen farklı bir havaya bürünmek son derece keyifli olsa da, makyajı da fazla yoğun kullanmayın deriz. Eğer gözlerin vurgulu olduğu bir makyaj seçecekseniz dudaklar daha sade, pastel tonlarda olmalı. Tam tersi söz konuysa gözleri daha sade bir makyajla canlandırmanız ve dudakları koyu renk rujlara emanet etmeniz tavsiye!

Bir önceki yazımız olan Yüksek Bel Giymeden Mutlaka Burayı Okuyun! başlıklı makalemizde yuksek bel modası ve yuksek bel pantolon hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X