Güz-kış sezonunun açılmasıyla birlikte, yeni trendler de gündeme gelmeye başladı. Bunların ilk sırasındaysa süet doku yer alıyor. Bu tarz yükselten elegan kumaş, kariyer tarzınıza olduğu kadar günlük stilinize de katkıda bulunabilir. Natürel nasıl giymeniz gerektiğini iyi kurgulamak şartıyla. İşte birkaç teklif:

1 VURGULAYIN: Vurguyu artırmak için giydiğiniz süet dokulu parçayla kontrast renkler seçin. Misalin süet rengi parçanız taba-fındık tonlarındaysa, öteki parçayı siyah olarak seçin. Bu dikkati süet parçanıza yönelticektir. Ayrıca hiçbir zaman çok spora kaçmayın. Her ne kadar geçimli olsasa da süet doku, yeniden sezonun gözde trendlerinden olan eşofman pantolonları bitirmek için iyi bir tercih değil!

2 ÇEŞİTLENDİRİN: Süet dokulu bir gömleğiniz varsa onu yalnızca gömlek olarak görmeyin. Bir ceket olarak da değerlendirebilirsiniz. Çünkü bu tok kumaş, başka parçaların üzerinde hafif durmayacaktır. Jean pantolonlar kadar, şık minimal kesimli düz renk giysilerle de sınayabilirsiniz. Belinize bir kemer ilave ederek tarzınıza bir anda asil bir duruş kazandırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gardırop Mimarlığı Nasıl Yapılır Öğrenin başlıklı makalemizde gardırop mimarlığı hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X