Herkese merhaba sevgili blog okurları, bundan sonra sizin içinde neşeli hale gelecek bir yaradılış içine girerek hem size teklif olabilecek hemde yaşamınızdan parçalar bulabileceğiniz hikayeştirilmiş blog alanına geçerek farklı bir tecrübeyi sizlere sunuyoruz. Bundan sonra ki tüm bloglarımız sezonluk ve birbirinin devamı kalitesinde bir öykü şeklinde sizlerle buluşacaktır.
Maceramız kumaş yaradılışından başlayarak günlük yaşamda bize yaşattığı coşkulara kadar uzayacak, her adımda nasıl bilr harekât gördüğünü ve nasıl izlenimlere tanık olduğunu hep beraber anlmaya ve sezmeye çalışacağız.
Herşeyin bir başlangıç, doğum ve yaradılış öyküsü var muhakkak öyle ki en küçük ayrıntılarını dahi görebildiğimiz bu zamanda farklı bir sihrime öyküsü bize göz atıyor topraktan yaşamımıza. Küçük tohumların buluştuğu toprak temelini yerine getiriyor su ile harmanlanarak, filiz vermeye başlayan tohumlar güneşin sevgi ve sıcaklığı ile buluşuyor aynı bizim sizinle buluşma temelimiz gibi. filizler biz de buradayız dercesine uzanıyor semana ürünlerini göstermek için varoluş öykülerinde olduğu gbi en içten biçimde hoşluklarını yansıtıyorlar tabiata…
Olgunlaşıp hazır hale geldiklerinde beyazlara bürünüp bir elmas örneği tek gonca halinde buluşuyor toplayıcıları ile en özel duruşalrını takınıyorlar sonra hepsi toplandıklarında uçsuz bucaksız hayal diyarı gibi bembeyaz.
Artık hazırlar yaşlı ama koca dünyanın uğraşında yerlerini almaya, itinayla bir araya gelen pamuklar…
İşimizin en hoşlandığımız kısmı öyküsü bu surattan üretmekte olduğumuz takım elbise, ceket, damatlık ve eşi ürünler kendisinden fazlasını kapsıyor ve ‘Takım Elbiseden Aşırısı’ sloganı ile buluşuyor.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X