Bir giysiyi bitiren en ehemmiyetli unsur pabuçtur. Seçilen nitelikli ve uygun bir kundura, elbiseyle sağladığı hoş geçim ile muhteşem bir son değiştir. Ancak bütün tersi biçimde yapılan yanlış bir kundura tercihi giysinizi yukarıya taşımazken, sönükleştirebilir. Bu surattan giysiye uygun yapılan bir kundura tercihi kurtarıcınız olabilir. Dikkat edilmesi gereken püf noktası, kıyafetinizin rengine ve stiline geçimli erkek kundura tercihi yapmaktır.

Erkek Kundura Nasıl Seçilir Araştıralım
Erkek pabuçlar günlükcasual, normal, spor, espadril, bot olarak geniş bir yelpazeye sahiptir. Fotoğrafıkanaat et fazla olduğu etraflarda takım elbisenin altına giyilebilecek en iyi tercih normal kundura modelleridir. Normal pabuçlar daha çok siyah, lacivert, kahverengi ve bordo renklerde ve ten/rugan ten yapıma sahiptir. Burada ehemmiyetli olan takım elbisenizin rengine geçimli veya bitirici bir renk tercihi yapmaktır. Daha az fotoğrafı veya iş yerlerinde günlük seçim edilmeye uygun normal pabuçlar da bulunur. Bu stil pabuçlar özellikle iş yerlerinde kullanılmak için aşırısıyla arz edilir. Bu pabuçlar azıcık daha spor görünüme sahip oldukları için, fotoğrafı havanızdan kopmadan spor bir rahatlığa kavuşmanızı sağlar.

Günlük pabuçlar renk ve model spektrumu sayesinde, özellikle sosyal etraflarda ve seyahat ederken rahatlıkla kullanılabilir. Bazı modellerini gömleğiniz ve kanvas pantolonlarınızla kombinleyerek rahatça büro ve iş yerinizde kullanabilirsiniz. Spor kundura modellerini, spor yaparken kullanabilmenizin yanında iş yerlerinde ve günlük yaşamda da seçim ederek ayaklarınıza rahatlık sunabilirsiniz. Yaz aylarının sıcak günlerinde hem kullanımı basit olsun hem de ayaklarım rahat olsun diyorsanız espadril kunduraları düşünebilirsiniz. Tshirtleriniz ve şortlarınız ile kullanarak sıcak günlerde sevinçle kullanabilirsiniz. Giysinize son değişi yapacak en hoş erkek kundura modellerini, çeşit çeşit renkler ve modellerle kaplı sitemizde araştırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X