Çoğu analiste göre her nesnenin ve objenin enerjisi ve bu enerjisinin öteki paylaştıkları ile tesiri olduğu günümüzde öğrenilmektedir. Özellikle yaşamımıza tesir eden ehemmiyetli objelerden biride idrak etmemizi netleştiren bir birleştirici olarak renklerdir.
Mevzumuz gereği renkler âleminin mavi dolaşanında ki köşemiz takım elbiseler üzerindeki hâkimiyetini ve kullanan kitlenin bu tesirden nasıl yararlanabileceği hakkında olacaktır. Mavi genel olarak huzur ve durgunluğu temsil ederken pozitif bir tesir yaratmaktadır. Özellikle yaşamımızda kullandığımız noktalara göre getirisi olan mavi rengi takım elbise üzerinde de kullandığınız takım elbise modeline ve tonuna göre değişik tesirleri olmaktadır.
Özellikle son günlerde bahar aylarının tesirli olması nedeniyle daha çok renklenen gardırobumuzda yer eden mavi daha canlı tonlarda olmaktadır. Metnin içeriğinde sunacağımız görsellerde bu canlı tona sahip kruvaze yelekli takım elbise modeliyle sizin üzerinizde vazgeçeceği tesir hakkında olacaktır.
Mavi rengi hoşlanan insanlar genellikle uysal, kumpaslı, emin, vefa sahibi, sulh yansılı olarak gözlemlenmekte bu seçtiği kıyafetler de kendi duruş ve stiliyle etrafına yansımaktadır. Takım elbise tercihinde de mavi çizgisini bozmayan siz beyler doğru ton ve deri renginize geçimi ile dikkat sürükleyebilir, trend olma yolunda yanılgısız adımlar atabilirsiniz. Genellikle mavi 6 drop takım elbise, 4 drop takım elbise, yelekli takım elbise, düz takım elbise, ekose takım elbise, kaşe takım elbise, çizgili takım elbise, kruvaze takım elbise, klasik takım elbise, noktalı takım elbise olmak üzere tüm modellere yakışmakta kullandığınız modele göre de tesirini etrafına yaymaktadır.
Enerjinizi ve duruşunuzu seçtiğiniz model takım elbise ve mavinin tonlarıyla güne istediğiniz gibi başlayabilir etrafınızdakileri de istediğiniz gibi bu tesirin altında vazgeçebilirsiniz. Mavi ise renginiz takım elbise de yelekli, yazlık ve bahara uygun modelimizle doğru adımı atabilirsiniz demektir. Tüm bu süreçte yapılışından dikimine ve renk tercihine kadar sizin için iyisini düşünüyor ve bu güzergahta ayrıntılar hakkında size nasihatler sunarak yolunuza ışık yakalamak istiyoruz. Şayet sizde şıklığın gittiği yolda ki erkeklerdenseniz WSS WESSİ ailesi olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X