Ebru Gündeş Tarzı
Galibiyetli ses sanatçısı Ebru Gündeş’in tarzı, en az şarkıları kadar merak mevzusu. Instagram hesabında bütün 3 milyon takipçiye erişen Ebru Gündeş’in Türkler kadar Azeri takipçileri de var. 42 yaşındaki hoş sanatçının saç, makyaj ve giyim stili oldukça hoşlanılıyor. Bizler de Sateen.com Editörleri olarak, ekranların hoşlanılan suratı Ebru Gündeş Tarzını mercek altına aldık.

Bir çocuk annesi olan Ebru Gündeş muntazam fiziği ve bakımlı haliyle dikkatleri sürüklemeye devam ediyor. 1974 doğumlu sanatçının makyajsız hali de görenleri kendine hayran vazgeçti.

Kesintisiz sahne alan Ebru Gündeş, sahne tarzında oldukça sansasyonel ve azametli tercihlerle karşımıza çıkıyor. Her parçayı üzerinde şıklıkla taşıyan Gündeş, saçı ve makyajıyla elbiselerini bitiriyor. Eşi Reza Zarrab’ın da kendisine pahalı armağanlar alarak eşini şımarttığını söylemeliyiz ?? Günlük hayatında ise basic ve rahat parçalar seçen Ebru Gündeş, yeniden havalı görünmeyi muvaffak oluyor.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X