Düğünlerde Bunlarla Muhteşem Görünün!

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

Sezonun en trend organizasyonu mağlumdur ki düğünler. Bahar ayları sıcaklığını sezdirmeye başladığında açılan düğün sezonu bayanların dolaplarına da coşku getirirken biz beylerinde günün anlamına uygun giyinmenin, buna müteveccih kombinlerimizin ve elbiselerimizin olması lüzumluluğu kapısını açmaktadır.

O zaman size en hoş teklifleri sunacağımız bloğumuzda mevzunun derinliğine inelim. Yakınlık seviyesine göre değişen kombinlerimizde düğün yapılacak mekana ve yapılacak mekana ve yakınlık derecesine göre seçebiliriz. Öncelikle düğün kategorisini üç ana başlıkta bütünleştirelim. Kır düğünü , salon düğünü ve sahil düğünü olmak üzere başlıklar altında derlenen ve farklı varyasyonları olan sezon şıklığını ortaya koymayı beğenen beyleri bekliyor. Koleksiyonumuzda bulunan takım elbise, ceket, gömlek, pantolon ve kundura modellerinden ve seçeceğiniz aksesuarlar ile bütünleştireceğiniz kombinlere kadar uzanan yolculukta, size en çok yakışacak ve olması gereken ürünleri araştırabilmektesiniz.

En çok karşılaştığımız ve salon düğünü çeşidi olarak yaşamımıza giren organizasyona gidiyor isek yakınlık derecesi ile de orantılı olarak evvel şık bir takım elbise alternatifi ile başlayabilirsiniz. Özellikle aile düğünü üyesiyseniz daha sade ve doğru kesimle buluşmuş bir smokin üzerinizde olmalı, eşlik eden parçalar kravat , cep mendili, yaka ziyneti, ve tabiki yanılgısızlık bitirici kunduralar. Dost düğünü ve akraba düğünlerinde seçebileceğiniz daha çok seçenek bulunmakta. İtalyan kesimi takım elbise, yelekli takım elbise ve sezonun trendi ekose desen takım elbiselerin çşitli varyasyonlarından sçim yapacağınız gibi, farklı parçaları bir araya getirerek de ceket, gömlek ve pantolon üçlüsü ile şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Kır düğününe katılımda kullanabileceğiniz parçalar arasında kruvaze takım elbise ve yelekli takım elbise modelleri kazançken başta, sarih tonlar bebek mavileri, pudralar veya azıcık dahacanlı kiremit ve somonlar ambiyansa uyarken sizi bir adım öne taşıyacaktır. Sade şıklığı her etrafın kaldırdığı gibi kullanacağımız keten gömlek ve pantolon ile birleşen yelek ve casual kundura ilede şıklığı elinize alabilirsiniz.

Sahil düğünlerinin havası ayrı bir zinde yansıyor kombinimize, marin renkleri ve kombinleri akla kazançken, krem, beyaz, soft maviler ve yeşiller bu organizasyonda size eşlik ederken sizi şık gösterecek renklerdir. Seçeceğiniz takım elbise veya kendinizin yaptığı ceket, yelek, gömlek, pantolon kombinasyonlarınıza eşlik eden aksesuarlar gözlük, şapka vs. gibi şıklığınızı bir adım öne çıkararak sezonun starı olma bahtınızı elde edeceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.