Düğün evvelinde cildinizin parlak ışıl ışıl görünmesini istiyorsanız yazımızı dikkatle okumanızı nasihat ederiz.
Cildinizin düğünde hoş görünmesini istiyorsanız ilk öncelikle bol su harcamalısınız. Zehirli Maddelerden temizlemenin yolu bol su içmekten geçiyor. Günlük olarak en az 8 kadeh su harcamanız gerekmektedir. Su içmeyi hoşlanmıyorsanız içerisine katacağınız limon dilimleri ile aroma tabakayız olası.

Düğüne 5 ay: Düğününüze 5 ay kadar bir zamanınız kaldıysa cilt bakımınıza gereken ehemmiyeti göstermelisiniz. Her sabah akşam rutin olarak arınma- ıslatma ritüellerini uygulamalısınız. Haftada en az bir kere cilt maskesi yapmanız oldukça fayda sağlayacaktır. Ölü hücrelerden temizlemek için bir beden fırçası edinebilirsiniz.

Düğüne 4 ay: Düğüne az bir zamanınız kaldı. Şayet yaz sezonunda düğün olacaksa ayaklarınıza da gereken bakımı göstermeniz gerekecektir. Ayaklarınızı banyoda törpüleyerek, ovuşturarak bakımını yapabilirsiniz. Daha sonra ıslatıcı ile ayaklarınızı ıslatın.

Düğüne 3 ay: Saçınızı, makyajınızı nasıl yapmak istediğinize karar vermiş olmalısınız. Şayet kendiniz yapacaksınız kullanacağınız malzemeleri evvelden temin etmiş olmalısınız. Saç tarzınız içinse magazin mecmualardan internetten araştırmalar yapabilirsiniz.

Düğüne 2 ay: Ölü hücrelerden temizlemeyi unutmayın!

Düğüne 1 ay: Saç tarzınız makyaj sanatkârınız ile son hazırlıkları yapmak için buluşmalaşın. Düğün günü için de buluşma ayarlamayı unutmayın. Şayet saç ve makyajınızı kendiniz yapmayı düşünüyorsanız konutta yapacağınız sınamaları resimle kalıcı hale getirmeyi unutmayın.

Düğüne 2 hafta: Saçlarınızı boyayacaksanız bu şimdiden boyamanın bütün zamanı. İki hafta evvelden boyanan boyalar ile saç renginiz daha çok oturacaktır.

Bir gün Evvel; Saçlarınızı bugün yıkamalısınız .Yeni yıkanmış saçlara biçim vermek güç olduğundan saçlarınızı dünden yıkayabilirsiniz. Manikür ve pedikürü dünden halletmeniz yarın için zaman kazanmanızı sağlar. Son olarak kaşlarınızı hakimiyet etkeniz size fayda sağlayacaktır. Bugün makyaj yapmayın dününden cildiniz soluk alsın.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X