Podyumun önde gelen bir hayli adı, Giorgio Armani, Marc Jacobs, Oscar De La Renta, ‘Hatasız bayan’ temasını tariflerken en çok ondan yararlandı: Kırmızı dudak boyası! Moda dünyasının altını çizmesiyle beraber, bordodan nar çiçeğine kadar uzanan bir renk paletinde kırmızı dudak boyasılar da bu sezon tarzımızın bir parçası haline geldi… Peki koyu kırmızı bir dudak boyasını nasıl kullanacaksınız:

– Tarz olarak hudut tanımayın! Evet kırmızı dudak boyası en çok femme fatale görüntüsünü bitiriyor fakat yeniden bu sezonun trendleri punk, rock chic de kırmızı dudak boyasıyla toplanabilir.

– Dudak Boyasınızı sürmeden evvel dudaklarınızı kesinlikle aynı ton bir dudak kalemi ile çerçeveleyin. Kalem ne daha koyu ne de sarih renkte olmalı.

– Dudak Boyasını olasıysa dudak boyası fırçasıyla sürün.

– Dudak Boyasınızı sürmeden evvel dudaklara süreceğiniz bir kat saydam pudra dudak boyasınızın daha kalıcı olmasını sağlar.

Bir önceki yazımız olan Gardıropta Olmazsa Olmaz Malzemeler Burada! başlıklı makalemizde gardirop temizliği ve gardırop hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X