Devamlı alışveriş yapsak ve dolaplarımız dolup taşsa da yeniden de bazen hiçbir şeyimiz yokmuş gibi gelebiliyor. Bazen zamanımız olmayabiliyor. Ne kadar çok giysimiz olsa da kurtarıcı parçalara sahip değilsek giy çık kolaylığını tutamayabiliyoruz.

Blazer Ceket & Pantolon

Sahip olacağımız siyah blazer ceket en müddetsiz anlarımızın dahi kurtarıcısı kalitesinde. Pantolon ve ceket ekip olarak seçim etmekte son yarıyılın trendleri arasında. Hem spor hem şık görüntü elde edebileceğimiz blazer ceketlerden renk renk edinmekte fayda var. Kot pantolon üzerine giyerek spor şıklık, basmakalıp veya geniş paçalı dökümlü pantolonlarla giyerek ise çağdaş ve basmakalıp şıklık oluşturabilirsiniz. İş görüşmelerinden, akşam yemeğine, dostlarla gezintiden büro şıklığına kadar her modunuzun kurtarıcısı olacağı kesin. Blazer ceketler kullanımında itinalı bir hava yaratacağı da kesin diyebiliriz. Pantolon ve ceket ekip olarak seçim etmekte son yarıyılın trendleri arasında. sateen.com’un blazer ceket ve pantolon modellerine buradan erişebilirsiniz.

Kalem Etek Kombinleri

Kalem etekler dolabımızın kadınsı parçlarının başında geliyor diyebiliriz. Büro şıklığının bırakılmazı olan kalem etekler, son birkaç sezondur basic tshirtler, belden bağlamalı gömlekler ve sneakerlarla da kullanılıyor. Dolabımızın basmakalıp parçaları kalem etekler, yevmiye kombinlerimizin de parçası oldu diyebiliriz. Biz yeniden de büro şıklığımızın ve akşam yemeklerinin kurtarıcısı olarak hakkını verelim. Ani çıkan bir iş buluşması için kalem etek üzerine giyeceğiniz şık bir bluz ve stiletto ile itinalı görüneceğiniz kesin.

Basic Tshirtler Ve Jeanler

Kurtarıcı parçalar deyince basic siyah ve beyaz tshirtler ilk sıralarda yerini alır kuşkusuz. Asla bir şey sevmediğimiz anlarda dönüp gezip o tshirtlerimize sarılırız yeniden. Öylesine kurtarıcı olan bu parçalardan dolabımıza stoklamakta fayda var. Kot pantolonlarla uyarlandığında spor kundura ve topuklu kundura tercihi tamamen size kalmış. Gündüz spor pabuçla gece ise topuklu pabuçla devam edebilirsiniz.

Siyah Elbise

Kerelerce dinlediğimiz, her kadının dolabında olması gereken parçaların başında siyah elbise kazanç. O elbise öylesine kurtarıcıdır ki dolabımızın sanki demirbaşıdır. Zahmetsizdir, uğraştırmaz. Onu istersek yeniden kapkara parçalarla değerlendirebiliriz. Fark yaratmak istiyorsak renkli bir çanta veya pabuçla kombinimizi bitirebiliriz. sateen.com’un siyah elbise modellerine buradan erişebilirsiniz.

Gömlek Şıklığı

Gömleklerimiz gardırobumuzun en basmakalıp parçaları gibi dursa da reelinde uyarladığımız parçalara göre bu gidişat değişebilir. Gömlekler, spor parçalarla uyarlandığında günlük şıklık, basmakalıp parçalarla uyarlandığında ise basmakalıp şıklık sağlayabileceğimiz giysilerimiz arasında. Beyaz gömlek en kurtarıcı parçalardan biridir. En kolay kombinle siyah basmakalıp bir pantolonla uyarlandığında uğraşılmamış ama itinalı duracaktır. Ancak gömlek seçimlerinde renk tercihlerinden sakınmamak gerekir. Sezonda ayrıntılı gömlekler oldukça ön tasarıda. Kot pantolonla kombinleyebileceğiniz gibi, basmakalıp pantolon ve eteklere de uyarlayabilirsiniz. Gömlekler, dolabınızın ve sizin kurtarıcı kombinlerinizin as parçası olacaktır. En trend gömlek modelleri için buraya tıklayın.

Elbise Rahatlığı

Sezonda sergenlerde en çok gördüğümüz parçaların başında da giysiler geliyor. Çiçekli, kruvaze, geniş kesim, midi, uzun ve daha bir hayli elbise çeşidine her yerde erişmek muhtemel. Giysiler tek parça oldukları için zahmetsiz parçalardır diyebiliriz. İlkbahar ve Yaz aylarının bırakılmazları arasında olan giysiler rengârenk modelleriyle kombin basitliği sunuyor. Cadde modasına uygun olarak sneaker veya babetlerle kombininizi bitirebilirsiniz.

İnce Askılı Bluzlar

İnce askılı bluzlar ceketlerin içine uyarlandığında trend bir görüntü oluşturmanıza takviyeci olacaktır. Yüksek bel kot pantolonunuzun içine sokarak değerlendirebileceğiniz gibi havuç pantolonlar ve basmakalıp pantolonlara da uyarlayabilirsiniz. En kadınsı bluz modellerine buradan erişebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X