Doğru tarz kendine uyanı giymektir mottosunu size sunduktan sonra yapacağınız en ehemmiyetli ayrıntıları kıyafet tercihinizle buluşturmak için tarz bulgusuna doğru yola çıkıyoruz.
Günümüz şartlarında erkek moda sektörünün ilerleyişi ve gelişimi bir hayli süratli ilerlemekte bu da siz şık beylere muhtelif imkânlar sunmaktadır. Kategorize edilmiş tüm giyim parçaları sizin için hazır bir biçimde beklemektedir. Peki, hakikat sual ‘Nasıl’ ise doğru parçalar doğru fizikle buluştuğunda dışarıya yansıtacağınız enerji etrafınızdan pozitif dönüşler almanıza yol açacaktır. Parçaların kullanım rehberini öğrenen veya okuyabilen bireyler olarak verilen önerilere dikkat etmekte fayda var.
Öncelikle mevsimsel loklardan bahsedecek olursak artık tüm ürünlerin her mevsim kullanılabilirliği işimizi basitleştirmektedir. Bu surattan istediğiniz dolaba sahip olmak daha rahat hale gelmektedir.
Beden tipini ele aldığımızda üç ana başlıkta derleyecek olur isek üçgen, kare ve dikdörtgen beden biçimlerine sahip beylerin doğru parçaları seçmesine dayanakçı olması için alt metinler olarak;
Üçgen bedene sahipseniz; Genel olarak giyilen tüm ürünler bedeniniz ile geçim sağlayacaktır. Dikkat faktörüz gereken en ehemmiyetli nokta proporsiyonunuzu iyi öğrenmekten geçecektir. Bacak boyu ile gövde kısmınızın oranını doğru parçalar ile oranlayabilirsiniz.
Kare bedene sahipseniz; Slimfit kesimlerden azıcık uzak durabilir, gövde ve bacak oranınızı doğru kesimlerde kapatabilir ve seçeceğiniz kumaşa göre bedeninizin uzun görünmesini sağlayabilirsiniz.
Dikdörtgen bedene sahipseniz; Üstünüzü bol parçalar ile yardımlarken alt grupta slimfit kesimler size doğru orantıyı sağlayabilir. Uzun bir beden yapısına sahip olduğunuz için size en çok yakışacak olan parçalar paltolar olacaktır. Ayrıca tercihleriniz azıcık daha casual ürünler olabilir.
Tüm bu ayrıntıların ışığında erkek giyim kuşam arayışınız, tarz oluşturma bulgunuz size yol gösterirken doğru yolda atacağınız her adım ve seçeceğiniz her doğru parça; ışıldayan enerjinizi yukarıya taşımak için bir faktör olarak yaşamınıza girecektir.
Erkek moda sektörüne dair herşeyi sizin için sağlayan biz WSS WESSI ailesi olarak attığınız her adım da sizin ile beraber olmak için buradayız. Siz isteyin biz hayallerinizi destekleyelim diyerek tarz bulgunuzda doğru adımlar atmanızı diliyoruz…

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X