Her yol kendi sonunu tanımladığı gibi her çizgi de kendi noktasını tanımlar. Bu noktada oluşan ruh taşıdığı izler ile kendine has duruş ve davranış sergiler. Her duruş bir karakter izlenimi sunarken etrafa, kıyafetlerin eforu macerayı da bu noktada başlar.
Görsel yosunu idaresinde, Göze hitap eden her şeyin bir tam olması yadsınamaz bir asıldır. Yer, mekân, zaman, giyim-kuşam, duruş, karakter, davranış vs. gibi olguların lüzum ürünlerine de yansıdığını inceleme safhasında tüm ayrıntıların konsepte uygunluğunda görebilmekteyiz. Öyle ki birbirine bağlı olan bu süreç doğru uygulandığı takdirde elde edeceğiniz tüm neticelerin görsel algıda pozitif izler vazgeçeceğinde uzmanlar gibi hemfikiriz.
Çevremizdeki tüm nesnelere baktığımız zaman bu süreci hepsi üzerinde görme kaderimiz mevcuttur. En kolaydan en güçe kadar bu evrelerden geçen görsel yosunu süreci takım elbise ve takım elbise çeşitlerinin, ceket ve ceket çeşitlerinin hazırlanışında da izlerini taşımaktadır. Doğru ip, doğru kumaş, doğru desen, doğru ellerde doğru kalıp ile buluştuğunda bireyin vücuduna göre uygulandığında görsel algının tesirini siz beyler muhakkak göreceksiniz.
Her takım elbisenin ve ceketin kendine ayrı bir çizgisi olduğu gibi her ruhta kendine has bir çizgi tanımlar. Doğru çizgi ile doğru ruh toplandığında oluşan tesir herkes tarafından hoş olgusu ile anlamlandırılmış kelime ile bütünleşir.
Çok fazla doğru olgusu üzerinde durmuş olmamızın nedeni ise siz şık beylerin duruşunuz ile bütünleşen giyim-kuşamını görsel oranını yükseltmek ve yeni bir ruh, yeni bir esin ve yeni bir çizgi tutmanız için süreci görmenizi istemektir.
Bu süreçte şu anda uyguladığınız ne varsa bir es verin ve düşünün size en çok hitap eden giysiyi veya sizi en çok temsil edebilecek takım elbise veya ceketi, karar verdiğiniz noktada onun üzerinde kendi izlerinizi taşıyacak, zevklerinizi barındıracak eklemeler ile doğru ruhu tutmuş olacaksınız. Elde ettiğiniz neticenin size katkılarını gün içinde veya bulunduğunuz etrafta ki tepkilerden veya göz hapislerini sezebilirsiniz.
Görsel göz mapuslarından nasiplenen jenerasyona uygun ruh ve çizgiyi WSS WESSI ailesi olarak en doğru biçimde size sunmaya çalışmaktayız

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X