Cadde modasının starı pantolonları sizler için mercek altına aldık! Cadde modasında değişik kesim pantolonları hoşlanıyor ve farklı desenlerden alana gelen pantolonlara ilgi duyuyorsanız bu sene sizin seneniz olacak.

Cadde modasında giymeye cesaret ettiğiniz pantolonlar daha çok geniş kesimli pantolonlardan alana geliyor. Yalnızca kesimiyle değil renkleriyle de dikkat sürükleyen star pantolonunuzu kombinlemek için soğukkanlı parçalar kullanmalısınız. Lila rengi ispanyol paça pantolun sizin için star olmaya aday bir pantolondur. Bu tip bir pantolonu kombinlemek için beyaz dökümlü bir bluz kullanabilirsiniz. Lila rengi bayan pantolon star parça olduğu için yalın renklerle kombinlemekte fayda var.

Pantolon renginin kesinlikle parlaması gerekmiyor. Siyah fakat asimetrik kesimli star parçanızı kombinlerken düz kesim parçalardan destek almalısınız. Pantolon paçalarında bir hareketlilik varsa üzerinize giydiğiniz giysinin etek kısmı düz olmalıdır. Böylece star parçanız daha fazla öne çıkmış olacaktır.

Pantolon olarak star bir parça kullanmak maksadındaysanız daha çok yaz mevisimini seçim edebilirsiniz. Pastel renkler pantolonlarda sıklıkla kullanılarak öne çıkarılır. Cesaretiniz varsa ve fizik miktarlarınız uygunsa pastel renk tonlarından alana gelen pantolonunuzla cadde modası içinde parlayabilirsiniz.

Star pantolonlarda yer alan büyük desenler aynı oranda star parça olmaya uygundur. Bu pantolonlar oldukça hareketli olduğu için tek renk parçalarla bir araya getirilir. Star olarak tanımladığınız pantolonun sihrini bozmamak için tek renk giysilerle beraber kullanmaya özellikle dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde rengarenk görüntü içinde rüküş bir görünüm sergileyebilirsiniz. Rüküş bir şekle bürünmemek için büyük desenli pantolonlarınızı soğukkanlı ve fresh renklerle kullanmayı sınamalısınız. Star parça olarak tanımladığınız pantolonla normal bir çizgi tutmak için stilettolarla bir arada kullanmaktan çekinmeyin.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X