Değişen Moda Akımları ve Yeni Uyarlamaları!

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

Çizme ve bot modelleri bayanların beğenilenilerine ve zevklerine göre her yıl farklılığa uğruyor. Değişen moda akımları ile beraber giysilere uyarlanmaya çalışılan bot ve çizmeler her sene değişik stillerde karşımıza çıkıyor. Bu yılın bot ve çizme modellerinden özellikle öne çıkan çizmeler, diz üstü çizme modelleri. Botlarda ise zımbalı ya da demir ayrıntılı bot modelleri ise biz bayanların gözdeleri arasında. Bot trendinde öne çıkan bir öbür modelse püsküllü bot modelleri.

Bot modellerinde en beğenilen modellerin başında alt kısmı kalın ve salaş giyime uygun bot modelleri geliyor. Siyah ve rugan modelleriyle karşımıza çıkan bu botlar yanlarda kemer tokalı ayrıntısıyla dikkat sürüklüyor. Bot modellerinde fermuarlı ve fermuarlarla süslenmiş olan bot modelleri de yer alıyor. Bilekte biten ve topuklu tasarı bootie modelleri yeni sezonda da sizlerle beraber olacak. Süet bootielerin doruk yaptığı bir sezona girmiş bulunuyoruz. Siyah bordo ve yeşilin daha çok kullanıldığı bot modellerinde rugan ayrıntıların öne çıktığını söylemek olası. Çizme modellerinde daha normal kesime hitap eden çizme modellerini sıklıkla göreceğiz. Süet çizmelerin özellikle de bacakları saran modelleri kadınlar arasında en popüler olan çizme modelleri içinde yer alacak.

Çizmemelerde yeniden süet ayrıntılara tesadüfeceğiz. Yanlarda ve arka taraflarda görülen püskül ayrıntılarına çizmelerin üst taraflarında da tesadüfeceğiz. Bunun yanında ten ayrıntılı çizmeler de yer alıyor. Topuk kısmı düz olan bu çizmelerle beraber cadde modasının içinde orijinal tarzınızı yansıtabileceksiniz. Topuklu çizme modellerini daha çok özel ve normal giyinmek istediğiniz günler için kullanabilirsiniz. Popüler çizme modellerine göz dolaştırdığımızda daha çok yevmiye giyime uygun çizmelerin öne çıktığını söyleyebiliriz. Yoğun biçimde bağcıklardan oluşan yevmiye çizmeler ayaklarınızı sıcak yakalayacağı gibi sizi son derece şık bir görünüme kavuşturur.

Bir önceki yazımız olan Dolby Tiyatrosunda Moda Geçidi Oldu! başlıklı makalemizde dolby modası ve dolby tiyatrosu hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.