2016 Trend Alarmı; Culottes Pantolonlar
Culotte başka bir deyişle kısa ve bol pantolonlar bu sezonun yükselen trendleri arasında yer almaktadır. Culottes pantolonları yalnızca pantolon olarak düşünmemek gerekir. Aynı zamanda eteği anımsayacak kadar bol olan bu pantolonlara culottes bayan pantolon diyebiliriz.
Culottes pantolonlar eteğin nazikliği ve pantolonun rahatlığı düşünülerek planlanmıştır. Culottes pantolonları her stile uygun olarak kombinlemeniz olası. Culottes pantolonları seçim etmeden evvel dikkat etkeniz gereken kaideler vardır. Bunlar özellikle yüksek muhakkak olanları seçim edebilirsiniz. Yüksek muhakkak culottes pantolonuzun üzerine crop-top bluz kullanabilirsiniz. Ayrıca üstünüze giyeceğiniz parçaları yüksek bel pantolonuzun içine sokabilirsiniz. Bu biçimde seçim etmenizin nedeni zati kısa olmaları sebebiyle bacak boyunuzu keserek kısa görünmenize neden olabilir. Büro tarzınıza uygun olarak ceketler ile kombinlediğiniz culottes pantolonuzla şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Spor stilinize uygun olarak kombinleyeceğiniz culottes pantolonlar ile casual bir görünüme kavuşabilirsiniz. Culottes pantolonlar ile kombinleyeceğiniz çantaların ufak olması daha doğru olacaktır.
Culotte pantolonlar her sezon kullanılma avantajına sahiptir. Culotte pantolonlar hem rahat, hem de şık görünümleri ile her civar için geçimlidirler.
Culotte Pantolonlar ile Tarzınızda Fransız Tesiri Yaratın:
Culotte pantolonlar ile kombinleyeceğiniz çizgili ve uzun ceketler ile kendinize cool bir görünüm yaratabilirsiniz. Altına giyeceğiniz spor pabuç ya da gidilen mekana göre giyilecek stilettolar takviyeyi ile şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.
Culotte Pantolonlar ile Crop-Top Bluz Sentezi:
Culotte pantolonlar ile kombinleyeceğiniz crop-top modeli bluzlar ile şık ve sofistike görünebilirsiniz. Şayet bacak boyunuzun kısa olduğunu düşünüyorsanız culotte pantolanlarını bilek hizasında seçim ederek uzun görünebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X