Çocuk Yaştaki Modacılar – Oz Büyücüleri

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

Oz Büyücüsü, tüm zamanların en beğenilen çocuk filmlerinden bir tanesi. Film, köpeği asaplı bir bayanı ısırınca onu öldürmesi istendiği için çok üzülen ve konuttan kaçan minik Dorothy’nin öyküsünü mevzu alır. İnanılmaz öyküde, Dorothy, kuklalar, teneke adamlar, aslanlarla dostluk yapar…

Bu yıl 75. senesini kutlayan ve hala son derece popüler olan film için, namlı tasarımcılar, filmin başta gelen karakterlerini açıkladılar. Trina Turk, Donna Karan, BCBG Max Azria, MArc Jacobs, Betsey Johnson ve Anna Sui gibi tasarımcıların imza attığı tasarımlar, yeniden aynı kişiliklerden yola çıkılarak hazırlanan bebeklere giydirildi. Geçen ay başında yapılan New York moda haftasından evvel tanıtılan bebekler, şu anda eBay üzerinden sarih artırmada satışta. Elde edilecek kazançsa ‘There’s No Place Like Home’ isimli organizasyona aktarılarak konutsuz olan insanlara destek sağlanacak.

Bir önceki yazımız olan Artık Tırnaklarınla da Modaya Uy! başlıklı makalemizde oje modası ve tırnak modası hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.