Çanta ve Şal Hediyeli Tesettür Elbiseler!

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

Uzun zamandır tesettür giyim piyasasında muhtelif reklamlar boy göstermektedir, Sektörün büyük olmasından dolayı kendisine yer edinmek isteyen küçük şirketler alıcıyı sürükleyebilmek için alıcıları kandırıcı reklamlar ile bağlama yoluna gitmektedirler.

Sektörün başında gelen ilk 5 İşletme’dan biriyiz Nitelikli hizmet verebilmek ve hakikat kampanyalar yapabilmek, Otorite Ve sağlam esaslar gerektiren bir yapıdır.

Geçenlerde X Bir işletme, Tüm ürünlerde %50 İndirim kampanyası yaparak tam ürünlerini yarı maliyetine satın alma ihtimali sağladı.

Peki bu kampanyadan kimler yararlandı ? KİMSE , KOCA BİR PALAVRA evet nedeni ise sitenin ulaşımını kapatarak, AŞIRI ALAKANIZA TEŞEKKÜR EDERİZ, Bu geçiçi problem en kısa vakitte düzenlenecektir.

Peki nemi oldu ? işletme insanların hayallerini umutlarını çaldı diyebiliriz , Zira düğün sezonuna geldi herkes bir ağabeye kıyafet alma peşinde yarı maliyetine alma kampanyası karşısında pervasız kalamazlardı herhalde.

Umarım sevgili alıcılarımız,Bu biçimde kandırmaca olan kampanyaların farkına vararak kimsenin ekmeğine yağ bal kaymak sürmezler.

İkinci bir husus ise buna eş fakat azıcık daha real olan bir kampanya ki küçük çaplı bir çok sitede görürsünüz ÇANTA VE ŞAL ARMAĞANI, ne yazık ki bir dünya para vererek aldığınız tuvaletlerin yanında gelen çanta veya şallar son derece niteliksiz, tane maliyeti 5 tl’sını netlikle geçmeyecek ürünlerdir.

Emin ticaret ismine merdiven altı iş yapan bazı şirketler bu biçimde kampanyalar tertip ederek etik olmayan satış tekniklerini kullanmaktadırlar.

Hakikat yapılan kampanyalar, İşletme otoritesini yükselten ve alıcıya hakikat fayda sağlayacak kampanyalardır.

Misal vermek gerekirse 3 AL 2 ÖDE, gerçekten 3 tane mahsule gereksiniminiz var ise bu kampanya işletme ve sizin için iyi olabilir, yada 3 dost bir araya gelerek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Nazik tesettür, Senelerin verdiği real alışveriş deneyimine sabrederek ve iki taraflı düşünerek, tüm alımlarınızda size avantaj sağlayacak bir kampanyayı uzun zamandır yapmaktadır.

Sepette %20 İNDİRİM, fırsatı ile tüm alışverişlerinizde Hakikat bir indirim kazanırsınız.

Gelen yoğun istek üzerine ileriki yarıyıllarda Hakikat bir kampanya hakikat nitelikte 1.sınıf çanta ve şal armağanı yapabiliriz, fakat nazik tesettür farkını göstererek bu sevk edilecek ürünler nitelikli ve marka ürünler olacaktır.

Bu cins kampanyalarımızdan avrupa müşterilerimizden faydalanabileceklerdir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.