Sezonun en iddialı renklerinden biri olan camel rengini kullanarak tarzınızda farklı stiller yakalayabilirsiniz. Camel rengi ile en şık kombinleri yapmak için, rengin kullanılma kaidelerine göz atabilirsiniz.

Camel renk nasıl giyilir
Camel renk nasıl giyilir
İşte merak edilen sual camel renk nasıl giyilir? Jean parçalar sizi her zaman hür kılar. Camel rengini denim ile bir araya getirerek sade fakat iddialı bir görüntü yakalayabilirsiniz. Üzerinize jean bir bayan gömlek giyip pantolon olarak camel rengi bir pantolon giyerseniz yevmiye olarak iyi bir kombin yapmış olursunuz.

Camel renginin en iyi geçim sağladığı desenlerden biri de; pars desenlerdir. Pars desenli aksesuarlar camel rengi ile geçimli biçimde kullanılabilir. Camel bir vahşinin üzerine pars desenli çanta takarsanız şahane bir kombin yaratmış olursunuz. Camel rengi kalem etek üzerine ise pars desenden oluşan bir bluz giyerek sofistike bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Camel renk nasıl giyilir?
Camel renk nasıl giyilir?
Camel rengini tezat renklerle bir arada kullanırsanız muhteşem bir görünüm yakalayabilirsiniz. Camel ile birlikte kullanılabilecek en tezat renk kırmızıdır. Kırmızının yanında; çivit mavisi ve turuncu camel rengi ile zaferli biçimde kombinlenebilir. Kırmızı bir pantolon ile camel rengi bir kabanı kombinleyerek casual bir şıklık elde edebilirsiniz.

Sade bir görüntü tutmak için tepeden tırnağa camel rengine bürünebilirsiniz. Camel rengi bir ceket altına camel rengi bir pantolon giyerek sıcak bir görünüm elde edebilirsiniz. Gayretsiz bir şıklık elde etmek istiyorsanız tek parça camel rengi bir giysi giyerek yalın bir görünüm yakalayabilirsiniz. Camel rengi giysinizle birlikte yalnızca bir çanta ve kundura kullanarak soft bir şıklık elde edebilirsiniz. Üzerinizde taşıdığınız tam giysilerinizde camel rengi kullanırsanız daha uzun boylu ve nazik görünebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X