Cadde Modasında Bayan Kontrolü!

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

Cadde modasını yakından takip edenler öğrenir senelerdir cadde modasına bayanların egemen olduğunu… Gel gelelim cadde modasında bayanların kontrolü yavaş yavaş yerini çocuk ve erkek modasına vazgeçiyor. Özellikle moda haftalarında ya da moda davetlerinde karşımıza çıkan küçük modaseverler bir hayli alaka odağı oluyor. Bu küçük dostlar deyimi yerindeyse gelişmişte küçülmüş dediğimiz türden!

Sezon trendlerine uygun elbiseler ve aksesuarlar içinde gördüğümüz bu küçük moda ikonlarına hayran olmamak elde değil. Bereler, ten ceketler, iri gözlüklerle büyüklere taş çıkaran küçük ikonlarının özel tarz danışmanları muhtemelen aileleri… Modayı yakından takip eden anne ve babalar böyle özel davetlerde alakayı nasıl çekeceklerini öğreniyor olmalılar ki, nokta atışında bulunmuşlar. Çocuk modası gün geçtikçe yükselişini sürdüre dursun Instagram’da da şimdiden fenomen olmuş, suratlarca takipçisi olan ufaklar var. 3 yaşındaki Rylee bu hesapların en aşinalarından. @kelli_murray adresinden kendisine erişebilir ve takip edebilirsiniz. Tabi ki hesabı idareyen küçük Rylee’nin annesi… Blogger James Kicinski McCoy’ın tatlı mı tatlı kızını takip etmek için @bleubird, erkek küçük moda ikonu Kyan’in hesabı için @jetaimekyan olarak aratabilirsiniz. Öteki küçük moda ikonlarının Instagram hesapları ise şöyle;

@lindseybelle, @ministylehacker, @babyellestyle, @miss_gabby_13

@lilliesandleon, @gavster_07, @fashion_laerta, @belandbeau

Küçük moda ikonlarının Instagram hesaplarını bu adlarla aratarak takip edebilirsiniz! Birbirinden şık bu küçük dostlarımızın tarzlarına netlikle hayran kalacaksınız! Yakın zamandır Türkiye’de de karşımıza çıkan bu gidişat en çok modaseverlerin alakasını çekse de, bazı kesimler tarafından da mübalağalı bulunuyor. Zevkler ve renkler tartışılmazmış diyerek bu hoş resimlerle sizleri baş başa vazgeçiyoruz. İşte Sateen.com editörlerinin küçük moda ikonları!

Bir önceki yazımız olan Dolby Tiyatrosunda Moda Geçidi Oldu! başlıklı makalemizde dolby modası ve dolby tiyatrosu hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.