Hanımlar için büyük beden tesettür elbiseler tertemiz kreasyonları ve tasarımları ile dikkatleri üzerine sürüklemeye devam ediyor. Bunun başına ağabeyeler yer alıyor. Hazır düğün sezonu da açılmışken bu alandaki seri ve nitelikli imal düğünlerdeki şıklık yarışını da çok daha kaliteli hale getiriyor. Üç ebatlı olarak planlanan abiyeler sezona damga vuran büyük beden tesettür giyim cinslerinin başında geliyor. Tamamen dalgalı ve hareketli görüntüsü ile hanımlara hem hareket hürlüğü hem de apayrı bir şıklık taahhüt eden bu ürünler indirimli maliyetleri ve tamamen hür görünümleri ile satışa çıkarılmış vaziyette.

Mürdüm ve lacivert gibi karakteristik renkler de tuvaletlere geçimli bir biçimde ilave edilmiş vaziyette. Hep aynı renkte giysi giyerek düğünlere ve nişan merasimlerine katılmaktan bunalan hanımlar için bir hayli renk zenginliği de ek alternatifler de arasında mevcut. 36 vücuttan başlayan abiyeler 54 vücuda kadar çıkıyor. Kendi vücuduna uygun abiyeler bulmakta zorlanan; başlı başına hoşlandığı tuvaletlerin kendi vücuduna uygun miktarlarında bulamayan hanımlar için her vücuda bütünü bütününe uygun alternatifler de var. Böylece isteyen herkes dolaysız olarak görüp hoşlandığı ürünlerin siparişini verebiliyor.

Tulum biçiminde olan ağabeyeler de özellikle sarih alanda hakikatleştirilen merasimlerde ve serin yerlerde giyilebilecek stilde. Hem azametli hem de korunaklı giyinmek isteyen alıcılar için ideal bir sunum talep ediyor. Gövde kısmı muhtelif taşlar ve inciler ile süslenmiş zümrüt ayrıntılı ağabeyeler de şıklığın merkezi haline gelmiş vaziyette. Siyah ve bordo renklerinde pelerinli abiyeler ise genellikle orta yaşlı hanımların alışveriş listelerini doldurmaya devam ediyor. Arz edenler için gülkurusu ve fuşya gibi asil renkler ile özel olarak yapım edilmiş kıyafetler de seçenek seçimler içerisinde bulunuyor.

Büyük Beden Tesettür Ekip Modelleri

Pullar ile bezenmiş ve tamamen hanımlara özel olan büyük beden tesettür ekipleri ilk çıktığı zamanlardan bu yana kendisine büyük bir alıcı kitlesi bulmayı muvaffak oldu. Hem atletik hem de bayağı özelliklerde yapım edilen bu ekipler her iki stile de uygun olarak her alıcı kitlesine sesleniyor. Ekiplerde incili ve taşlı modellerde mevcut.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X