Herkes her zaman çok cılız olamaz. Bütünde bu sebeple büyük benden giyim bulmak kadınlar için ayrı bir işkencedir. Kilo problemi olan kadınlar mağazalara gittikleri zaman hem kendilerini kilo mevzusunda kabahatli sezerler hem de büyük bir hayal kırıklığına uğramış olarak mağazadan ufalarlar. Kendi vücutlarına uygun kıyafet bulamayan büyük beden tesettürlü hanımlar için artık hoş bir site var buradaki büyük beden tesettür giyim alternatifleri ve renk yelpazesi de oldukça geniştir.

Büyük Beden Giyimde Stil Olmanın Yolları

Büyük beden giyenler için model skalası oldukça düşüktür ama tesettür giyim sitesinde oldukça fazla ve değişik modeller mevcuttur. Bu modeller arasından kendi stilinizi istediğiniz biçimde rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken birkaç adım ise;

Şayet spor giyinmeyi hoşlanıyorsanız çizgili modeller spor giyim için uygun olacaktır.
Tesettür giyimde tunik en avantajlı alternatifler arasında yer alır. Tunik tercihi yaparken enine çizgili değil boya çizgili modeller hem daha cılız gösterecek hem de daha şık gösterecektir.
Pantolon tercihi yaparken ise daha uzun görünmek için İspanyol paça pantolon alabilirsiniz.
Dar paça pantolonlar bireyleri olduklarından daha kısa gösterir. bu surattan bütün bir tarz sahibi olamazsınız.
Eşarp ve kundura geçimi en ehemmiyetli ayrıntıdır, böyle bir geçim tuttuğunuzda ise bütün bir stile sahip olabilirsiniz.

Büyük beden tesettür giyimi basit bulunmaz. Bulunduğunda ise maliyet ötekilerine oranla daha yüksek olacaktır. Bunun için internet siteleri üzerinden büyük beden elbiselerin mukayese etmesini rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu çarşıda ya da pazarda yapabileceğiniz bir mukayese etme gibi olmaz daha sıhhatli ve şuurlu bir mukayese etme olacaktır elbette. Bir Hayli büyük beden giyen bayanlar elbiselerini ya kendisi dikmek zorunda kalır ya da terziye diktirmek zorunda kalır. Buda satın almaktan daha maliyetli ve zaman akdikeni olur. Bunun için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 3   Ortalama: 3.3/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X