Burcu Esmersoy Stili İle Ateşlenin!

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

Burcu Esmersoy bayanların tarzından esin aldıkları şöhretli starlardan biri. Sunuculuk mevzusunda kendini ispatlamış olan Burcu Esmersoy; seksi görüntüsüyle erkeklerin de alaka odağı haline geldi.

Burcu Esmersoy tarzıyla giydiği elbiseleri taşımayı galibiyetli biçimde reelleştiren hoşlardan biri. Özellikle de gece için giydiği ağabeye giysiler Esmersoy’u oldukça elegan bir tutuma büründürüyor. Kırmızı, parlement mavi, siyah ve pembe gibi renkleri galibiyetli biçimde taşıyan şöhretli hoş, sarı saçlarıyla birlikte kontrast olarak kullandığı renkler ile şıklığını kuvvetlendirmeyi muvaffak oluyor. Mankenlik geçmişi de olan Burcu Esmersoy; yevmiye elbiselerini daha çok salaş modellerden seçiyor. Ten taytlar, blazer ceketler ve sitlettolarla birlikte bazı günlerde şıklığını spor parçalarla bir arada bitiriyor.

Günlük yaşamında makyaj yapmayı seçim etmeyen Burcu Esmersoy yazın sıcak günlerinde özelliklede makyaj yapmaktan sakınıyor. Sarı saçları ve renkli gözleriyle her tip elbisenin yakıştığı şöhretli hoş özel gecelerde kırmızı dudak boyası kullanarak sarı saçlarıyla birlikte kontrast renkler kullanıyor. Yoğun göz makyajından sakınan Esmersoy; takı seçiminde gold ayrıntılı takılardan takviye alıyor. Kırmızı ve siyah giysileriyle birlikte giydiği pabuçlar içinde bilekten bağcıklı pabuçlar da mevcut. Ayak bileklerinin zarafetini artıran pabuçlar giyerek daha kadınsı bir görünüm sergilemeyi muvaffak oluyor.

Yaz günlerinde giydiği mini şort ve eteklerin altına sandalet veya terlik giymeyi seçim ediyor. Sıcak günlerde daha çok rahat elbiseleri seçen hoş star, kendini hoşlandırmak için değil, daha çok rahatlığını göz önünde bulundurmayı seçim ediyor. Canlı ve dikkat çekici renkler, natürelliği ve iddialı duruşuyla bu vaziyeti her halinden belirli ediyor.

Bir önceki yazımız olan Dolby Tiyatrosunda Moda Geçidi Oldu! başlıklı makalemizde dolby modası ve dolby tiyatrosu hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.