2017 senesinin gözde tesettür modelleri arasında yer alan balık model, bayanlar tarafından sıkça seçim edilmektedir. Nişan konseptine uygun olacak balık modellerini, mektep mezuniyet balosunda dahi giyebilirsiniz. Mektep mezuniyet balosunda balık model bir etek ve krep kumaş bluz ile şahane bir görünüm elde edebilirsiniz. Sade balık model tuvaletinizin üst kısmı ayrıntılı işlemeli olanları seçim edebilirsiniz. Bu görüntü göz yormayacaktır. Uygun renkte eşarp veya şal ile çağdaş bir çizgi yakabilirsiniz. Balık model etekleri ceketler ile de kombin yapabilirsiniz. Yazlık, ince kumaş ceketlerin boyu basen hizasında olursa boyunuzu kesmeyerek uzun gösterir. Balık etek ve tuvaletlerde ayak hareketleri kısıtlı olacağından daha evvel birkaç defa prova yapmalısınız. İlk kez girecekler için bu gidişat geçerli olsa da daha evvel eşi stil giymiş olsanız da en az bir defa provasını yapın.

Ayrıntı İşlemeli Ağabeye Modelleri

Seçime bağlı olarak her stilde akdikeni olmak için üretilen, ağabeye modellerini seri imal tekniğiyle üreten işletmeler bulunmaktadır. Bu şirketlerden dinlenmiş marka olanları bünyelerinde bulunan moda tasarımcılarıyla tuvaletlerin evvel elde çizimim yapmaktalar. Ağabeye modelleri, giyilecek organizasyon sahibine olan yakınlığıyla orantılı bir biçimde tesir etmektedir. Bir dostunuzun düğününde giyeceğiniz ağabeye ile kendi akrabanızın düğün veya nişanında giyeceğiniz ağabeye değişebilir. Ağır süslemelerden oluşan bayanlar için 2017 senesinin gözde tesettür ağabeye modelleri arasında yer alan ağabeyeler bulunmaktadır. Bu ağabeye modellerinden biri olan yarasa kol veya pelerinli modelleri ile şık ve rahat olabilirsiniz. Hareketi kısıtlayan bir model olmadığı için tül şifon kumaşıyla gecenin en rahat ve şık kombinleri arasında yer alacaksınız.

Tek parça şıklığı seçim etmeyen bayanlar için 2 parça olarak kombin yapılan ekip tuvaletlerde bulunur. Etek ve ceket olarak giyilen ekip ağabeyeler azıcık bayağı bir görüntü verse de oldukça şık bir modeldir. Ekip yerine, üstü ceket gibi altı ise şifon kumaştan üretilen ağabeyeler, 2017 senesinin gözde tesettür ağabeye modelleri arasında yer almaktadır. tüm mahsullerimizi araştırmak için Buraya Tıklayın..

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X