Gerçeğinde yıllardır yaşamımızda kürkler… Fakat bu yıl asıl yükselişini yapıyor diyebiliriz. Havalar gitgide soğurken, sizi “üstüme ne giysem?” tasasından kurtaracak ve içinizi sıcacık yakalayacak. Üstelik kış diye öyle koyu, ağıt renklerine bürünmenize de hiç gerek yok. 2016 kışı cıvıl cıvıl! Birbirinden renkli kombinlerle kışın soğuğuna ve sıkıntısına savaş açmaya ne dersiniz?

Evvelleri yalnız gece giyilir gibi bir düşünce dominanttı ve gece dolaşmalarının bırakılmaz aksesuarıydı kürkler… Şimdilerde ise gece gündüz fark etmeksizin yaşamımızda yer edinen kürkler denimler, kloş etekler, kadife pantolonlar kısacası her giysiyle rahatlıkla kombinleyebileceğiniz bir parça.

Kürk aksesuar kullanacağınız zaman bunun illa ki kaban ya da palto olmasına gerek yok. Minik bir çanta aksesuarı veya çantanın ta kendisi, atkı olarak kullanabileceğiniz kürkler de işiniz görmeye yetecektir. Cadde modası resimlerinde sıkça karşımıza çıkan kürk kombinlerinden seçtiğimiz görselleri sizlerle de paylaşmak istedik. Hadi sıcacık hoş bir kış geçirelim!

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X