2018 ilkbahar/yaz koleksiyonunda, rengarenk, canlı, tabiatı temsil eden yaprak ve çiçekler ile bezenmiş olan, tabii tesettür kıyafet çeşitleri çok gözde vaziyette.

Yağmurluk ile Kombine Edilen Kırmızı Elbiseler

Tarz sahibi olan, yağmurluklar, düz renk kumaşlar üzerine, rengarenk desenler ile çalışılmış. Yağmurluklar, üzerilerine sulu boya fırçaları ile desen yapılmış görüntüsü veriyor. Kırmızı fırfırlı kıyafet, kırmızı fırfırlı çanta ve kırmızı pabuç, krem şal ve yağmurluk kombinasyonu fantastik bir görüntü veriyor. Bu giysi, baştan sona kırmızı kombinasyonunu yaptıracak cesarete sahip. Cadde tarzından, pazar günü tarzına, büro tarzından, hafta başı tarzına kadar her yerde kullanılabilecek, iddialı bir kombinasyon.

Eteklerde Çizgi ve Renkler, Maksi Boyda Trençkotlar ile Kombine Edilen Elbiseler

2018 baharında yeniden göze çarpan en iddialı kombinler, renk renk, çizgi çizgi kloş etekler ile yapılıyor. Bahar mevsiminde bırakılmaz olan trençkotlar, sıkıcı renklerden kendini kurtarmış gidişattalar. Büyük enerji veren sarı trençkotlar, semandan rengini almış olan mavi trençkotlar maksi boylarda çalışılmış. Boy uzunlukları sebebi ile, her renkten kıyafet ile kombine edilebilecek olan bu trençkotlar, tesettürlü hanımları şıklık yarışında öne taşıyor.

Pötikare Elbiseler

Elbiseler üzerindeki pötikareler, pembe, kırmızı, sarı her renkte çalışılmışlar. Şık ve cool duruşları ile göz doldurmakta olan bu pötikareli elbiseler, bel çantaları ve cool kemerler ile kombine ediliyor.

Çiçek Baskılı Elbiseler

Uçuşan kumaşlar ile yapılarak, yazı çağıran bu elbiseler, üzerilerinde rengarenk çiçek baskıları taşıyorlar. Tabiatın taze hoşluğu ile tasarımları yapılmış olan bu tesettür elbiseler, A kesim olarak planlanmışlar.

Oversize Elbiseler

Tarz ikonlarının yeni tasarımlarından biri olan oversize elbiseler, terlik ve sandaletler ile çok hoş bir kombinasyon oluşturuyor. Terlik ve sandaletler giysiler üzerinde, bohem stilden kavmi stile geçiş yapan bir tesir vazgeçiyor.

Gömlek Yelek Elbiseler

Beyaz ipekten yapılmış gömlekler, bahar çiçekleri ile donatılmış, önü kapalı, uzun yelekler ile giyildiğinde, çok değişik stilde bir kıyafet kombini ortaya çıkıyor. Casual uzun yeleklerin kadınsı tutumları, beyaz gömlekler ile birleştiği zaman, çok cool bir kıyafet kombinasyonu ortaya çıkıyor.

Pileli Elbiseler

Bataryaya etekli elbiseler, özellikle çalışan tesettürlü hanımlar için bir kurtarıcı vazifeyi görüyor. Blok renk duruşuyla göze çarpan bu elbiseler, sivri topuklu pabuçlar ile enfes bir kombinasyon oluşturuyor.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Kıyafet Tercihleriniz İçin Tüyo başlıklı makalemizde yaz tunikleri ve yazlık tunikler hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X