Onları her zaman kullanıyor ama hak ettikleri ehemmiyeti asla göstermiyoruz. Oysa ki, beyaz tişört, bir kadının gardırobunda olması gereken en esas ve ehemmiyetli parçalar arasında yer alıyor. Beyaz tişörtünüzü en işlevsel ve stylish şekilde giymek içinse tekliflerimize kulak verebilirsiniz!

1 Kariyer tarzınızı bitirmek için etek-ceket ekibinizin içine giyin. Büyük küpeler ve stilettolarla hareketlendirin. Hep genç hem de işlevsel bir tarzınız olsun!

2 Güz yağmurları başladığında, trençkotunuzun içinde kullanın! Havanın hipotez edilmez olduğu günlerde, trençkotunuzu çıkardığınızda terlemez ayrıca trendy bir stil kurgulamış olursunuz!

3 Tunik hırkalarla birleştirin! Büyük tribal kolyelerle bu salaş elegansı bütünleyin!

4 Bu kış bol bol karşımıza çıkacak tepeden tırnağa beyaz parçalardan oluşan bir kombinin baş rolüne yerleştirin. Minimal ve azıcık da maskülen olması gereken bu stili bağcıklı kunduralarla bütünleyin.

5 Sezonun hip trendi olmaya devam edecek olan ‘layering’in yıldızı haline getirin. Beyaz tişörtün üzerine ince ve katkat giyinmeyi ilgisizlik etmeyin! Bu tarzı jean ceket ve dudunla bitirin!

Beyaz tişörtlü tarzların gizemi, seçtiğiniz tişörtün kalıp, kesim ve kumaşında gizlidir.

Bir önceki yazımız olan Kış Trendi Artık Böyle Şekilleniyor! başlıklı makalemizde kış elbiseleri, kış modası ve kış trendi hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X