2017’nin tertemiz parçaları sergenlerde yerini almaya başladı. Bu sene tüm ürünlerde sanki bir geçmişe dönüş mevzubahisi. Canlı ve parlak renkler, rahat ve kullanışlı kombinler ön tasarıda.

Tüm seneyi kontrolüne alacak en dikkat sürükleyen trendlere gelin beraber göz atalım…

80’lere Dönüş

2017 modası 80’lerden oldukça esin almış gözüküyor. Lateks ve ruganlar, dikkat sürükleyen omuz ayrıntıları, parlak ve canlı renklerle bu senenin koleksiyonları 80’lere göz kırpmış.

80ler

Pembe Hayaller

Bu senenin münakaşasız en dikkat sürükleyen trendi tüm koleksiyonları tesiri altına alan pembe ve tonları. Yaz kış demeden kürklerden pantolona, ışıltılı giysilerden aksesuarlara kadar pembenin kontrolünü tüm sene sezeceğiz.

pembe

Örgüler

Özellikle Sonbahar/Kış koleksiyonlarında trikolar bu sene çok moda. İster spor ister olağan triko parçaları gündüzden geceye uyarlayabilirsiniz.

örgü

Lateks ve Ruganlar

Stilinde iddialı görünümden bırakamayanlar… Dikkat sürükleyen parlak tenler, lateks ve ruganlar bu sene etek ve ceketlerde oldukça moda.

lateks

Militer Stiller

Bu sene özellikle ceketlerde kamuflaj desenler, besbelli hatlar, büyük düğmeler, cep ayrıntılar ve haki yeşille beraber askeri bir hava göze çarpıyor.

military

Oversized Kesimler

Elbiseler birkaç beden gelişti. Geçtiğimiz senelerde ayak seslerini sezmeye başladığımız Oversized trendi bu sene her parçada yükselişte.

oversized

Baskılar

Uçuş uçuş giysileri hoşlanıyorsanız bu sene büyük baskılı ve rengarenk desenli elbiselere gardırobunuzda yer açın!

baskılar

Kesin Çizgiler

Bu senenin en dikkat sürükleyen trendlerinden biri de tam parçaları kontrolüne alan çizgiler. Genelde siyah beyaz görmeye alışık olduğumuz şerit ve çizgiler bu sene daha da renkli. Kalın ve ya ince, çizgi ve şerit desenleri bu sene çok sık göreceğiz.

çizgi

Yıpranmayan Ekose

Tüm zamanların hep moda olmuş trendi ekose yeniden ön tasarıda. Her sene bin bir çeşidini gördüğümüz ekoseler bu sene de özellikle Sonbahar/Kış koleksiyonlarında karşımıza çıkıyor.

ekose

Tabiattan Esin Alan Tasarımlar

Tabiattan esin alan floral desenli parçalarla tüm kasvetimize temizliyoruz.

çiçek

Çantalar Küçüldü

Büyük çantalarınızı gardırobunuzda azıcık arkalara koyun. Bu sene çantalar azıcık küçüldü. Özellikle 2017 yazında kullanışlı el çantaları ile gevşeyeceğiz. Bazı markaların telefonlar için özel ürettiği küçük kılıf çantalar da oldukça dikkat sürüklüyor.

çanta

Jean’in Binbir Hali

Asimetrik kesimler, her kadının olmazsa olmazı jeanleri tesiri altına aldı. Her zaman popülaritesini gözeten yırtık jeanlerin yanına dikişsiz paçalar da ilave edildi.

kot

Rengarenk Kürkler

2017’de kürklere doyacağız. Mevsim kış diye karalara bürünmemize de gerek yok. Stilin ne olursa olsun renk renk, desen desen kürkleri kendine göre açıklayabilirsin.

kürk

Parsın Dönüşü

Kadınsı tarzın en eforlu deseni Pars. Bu sene daha geç ve devingen olarak karşımıza çıkan parsı ters parçalarla kombinleyerek değişik bir hava tutabilirsiniz.

pars

İleti kapsayan Yazılı T-Shirtler

Kendini en iyi ifade ettiğin iletilerin t-shirtlerinde. İleti kapsayan yazılı t-shirtler bu yaz kombinlerin bırakılmazı olacak gibi gözüküyor.

tişört

Metalik Parçalar

Dikkat sürüklemeye hazır mısın? Sezonun en hoş trendlerinden biri göz akdikeni metalik parçalarla bu sene tüm dikkatleri üzerinde toplayabilirsin.

metalik

Kurtarıcı Trençkotlar

Trençkot, her kadının gardırobunun olmazsa olmaz kurtarıcı parçasıdır. Bu sene sanki bir dedektif edasında yere kadar uzanan modeller oldukça dikkat sürüklüyor.

trençkot

Bırakılmaz Kadife

Modanın en azametli kumaşlarından kadife bu sene olağan çizgisinden çıkartılarak cadde tarzında, basic ve casual kombinlerde kullanılmış. Canlı renklere ve kadife aksesuarlara bu sene şans tanıyın.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X