Bu Senenin Modası Baştan Çıkarıyor!

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

Giyim modası her yıl iki kere kendini sıfırdan yaratırken, ondan daha süratli değişen bir moda daha var: Saç modası. İşte bu sonuncusuna ayak uydurmak ve yeni yılla birlikte daha çok karşımıza çıkacak saç modellerini gözden geçirmek istersiniz diye düşündük…

KIVIR KIVIR: Yeni yılda daha çok bukle göremeye hazır olun. Özellikke kaküllü saçlarda, kaküller de dahil saçın her tarafı kıvırcıklaşıyor. Çok daha genç ve avangard bu saç modeli, uzun saçlarda, aynı tesire sahip olmadığı için daha az seçim ediliyor.

KALIN-YOĞUN KAKÜLLER: Geçen yaz yaşamımızın bir parçası haline gelen kaküller, yeni yılda çok daha yoğun bir hal alıyor ve uzunluk olarak gözlere daha da yakınlaşıyor.

PLATİN YIL: Bir zamanların en gözde saç rengiyken, bayanların ajandasından tamamen çıkan platin, yeni yıla süratli bir dönüş yapıyor. İster uzun ister kısa, ister dalgalı ister kıvırcık her saçın, her stilin favorisi olacağı kesin. Yalnızca minik bir nasihatle: Diplere dikkat!

Bir önceki yazımız olan Olmazsa Olmaz Kombinlerin Vazgeçilmezi başlıklı makalemizde moda elbise parçaları ve yeni sezon trendi hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.