Kış ve çiçekler… Uzun seneler süresince toplanmayan bu ikili, bu sezonun trendleri arasında büyük bir yer yakalıyor. Bu sezon çiçekli bir parçayı koleksiyonunuza ilave edip ilave etmeyeceğinize henüz karar veremediyseniz, tekliflerimiz size dayanakçı olabilir:

1 – SON DERECE TRENDY: Çiçeklerin her hali, her biçimi son derece trendy. Şayet modaya uygun bir tarz kurgulamak istiyorsanız, yol çiçeklerden geçiyor. ‘Nasıl bir çiçek?’ sualinin cevabını da verelim: Her türlüsü kabul! İster bir giysi ya da gömleğin ufak çiçeklerden oluşan deseni, ister bir sweatshirt’şan önünde yer alan gül nakışı. Bu mevzuda limit yok.

2 – ENERJİ KAYNAĞI: İtiraf edin… Çiçek, en mutsuz halinizde dahi sizi mutlu etmiyor mu? Yapılan araştırmalar, çiçeğin hemen herkes için iyileştirici bir eforu olduğunu gösteriyor. O zaman neden onların enerjisinden azıcığını tarzınıza katmayasanız? Özellikle havanın kapalı ve yağmurlu olduğu günlerde!

3 – PRATİK VE BASİT: Çiçekler, rastgele bir tarza anında stil katıyor. Bu da özellikle iş günlerinde gardırobun önündeki naçarlık içinde tüketilen ‘Ne giysem?’ vaktini kısaltıyor. Teklifimiz? Çiçeklileri bir arada kullanmanız, ki bu sezonun en güçlü akımları arasında. Ama daha garantili bir stil istiyorsanız, yoğun çiçek desenlerini, o desenin içindeki tonlardan düz bir parça ile birleştirmeniz. Misalin çiçekli bir pantolonu kırmızı bir tişörtle bitirmek ya da, çiçekli bir bluzu, jean pantolon ile eşleştirmek gibi…

Bir önceki yazımız olan En İkonik Takılar Ünlü İsimlere Satıldı başlıklı makalemizde en pahalı takılar ve ikonik takı hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X