Bu Elbiseler Her Yaştan İnsana Uygun!

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

Günlük yaşamda şıkça kullanılan ve her yaşa hitap edebildiğinden dolayı tesettür giyimde seçenek kombinlerinizi şık hale getirebilecek giysi modelleri ile nitelikli tercihler yapabilirsiniz. Giysi modelleri yazın sıcak ve nemli günlerinde kurtarıcı ürünler arasında bulunarak dolabınızda yerini alırken, bu ürünleri şık bir kombin ile birleştirmenize destekçi olarak da ceketler yerini alabilir. Serin yaz akşamlarında rahat olmasından dolayı seçim nedeni olmaktadır. Bununla beraber giysileri satın almadan evvel kumaşının niteliğini de dikkatli bir biçimde değerlendirmeniz gerekmektedir. Pamuk oranının daha fazla olduğu giysi bulabilmek güç olsa da birkaç güzergahtan araştırma yaparak reelinde elde edebileceğiniz değişik alternatifler olabilir. Polyester kumaşından üretilmiş kıyafetlerin kırışma ihtimalleri olmadığından dolayı sizi güç vaziyette vazgeçmeden nitelikli görüntünüzü bozmamaktadır. Tesettür giysi modellerinin içeriğindeki polyester oranı sayesinde kırışma gidişatları ortadan kalkmaktadır.

Soluk Alan Modeller
Yazın rengine ve natürelliğine geçim sağlayan çiçek desenlerinin olduğu giysiler ile şal ve kundura kombinleri oluşturabilirsiniz. Daha çok genç kesimin dikkatle takip ettiği bu giysi modellerini tesettür giysi ürünlerinin satışını yapan şirketlerden satın alabilirsiniz. Sade kumaş üzerinde baskısı yapılan modelleri de etrafınızda bulabilme oranınız bir hayli fazladır. Ayrıntılı desenlerin egemen olduğu giysileri sade renkteki ürünler ile kombin yapabilirsiniz. İçerisinde yer alan renklerden baskın olan bir renk ile geçimi olan şal ya da eşarp ile şahane bir görünüm elde edebilirsiniz. Son zamanlarda trend olan püskül ayrıntılı modelleri ise günlük yaşama geçim sağlamayarak akşam organizasyonlarında seçim edilebilir.

Cepli Tesettür Giysiler
Pratik kullanım sağlamasından dolayı pek çok birey giysileri günlük yaşamda sıklıkla kullanmaktadır. Yapacağınız harekâtlarda sizin rahat ve serbest hareket etmenize destekçi olacak modellerin yapımında yapılan cep ayrıntıları ile trend ve genç bir görünüm elde edebilmek olası. Cep ayrıntıları dikişinden dolayı sade görüntüsü olan kıyafete hareketlilik katmaktadır. Ebat itibari ile büyükçe olan ceplerin içine eşyalarını koyabilirsiniz. Ancak fazla ağır olmamasına dikkat etmenizde verim var. Cebin içini fazla doldurmanız giysiyi alta sürükleyerek çirkin durmasına neden olur. Tesettür giysi modellerini basitlikle kombinleyeceğiniz renk seçeneği çok fazla olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.