Yaz aylarının bırakılmaz trendlerinden biri haline gelen bronz deri makyajı ile küçük değişlerle çok sansasyonel bir görünüm elde edebilirsiniz. Natürel tonlar bronz deriniz ile buluşuyor.

Yazın cildinize önemseyin
Güneş gözetici ve ıslatıcı ile yazın cildinize itina gösterin. Daha sonra cildinizdeki renk dağılımını eşitlemek için BB krem kullanın. Fondoten uygulayacaksanız su bazlı olmasına ve şeffaf bir görünüm oluşturmamasına itina gösterin. Yoksa yazın kalın bir makyaj tarzını kullanmak zorunda kalabilirsiniz.

Makyaj tarzınızda çekici gözler
Makyaj tarzında bir makyajın odak noktası gözlerdir. Bu sebeple bronz derinize makyaj yapmadan evvel gözlerinize krem bazlı farlar sürerek işe başlayabilirsiniz. Krem far hem gözlerinize ışıltı katacak hem de göz makyajınıza baz olarak kullanılacaktır. Göz makyajınıza krem far seçimi olarak pembe tonları önerebiliriz. Yazın rimel seçiminiz ise suya dayanıklı rimeller ile makyajınız uzun vakit dayanıklı hale gelecektir.

Allık Eforu
Allık tercihinizi pembe ve şeftali tonları ile tutabilirsiniz. Yazın seçim edeceğiniz ışıltılı tonlar ile cildinizin daha canlı ve daha sıhhatli görünmesini sağlayabilirsiniz.

Parlak Dudaklar
Bronz bir deri sayesinde yazın dudaklarınızı yalnızca parlatmak yerinde olacaktır.

Parlak Bronzerlar
Elmacık kemiklerinize ve şakak bölgelerinizin daha aydınlık görünmesini istiyorsanız aydınlatıcı kullanabilirsiniz. Ayrıca dudak parlatıcıları kullanarak enfes bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Kontür Mucizesi
Bronz derinize yapacağınız kontür makyaj ile hatlarınızı daha çok aşikarlaştırın. Kontür makyajını bronz deriniz ile birleştirince daha sansasyonel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bronz Deri ile Canlı Görünüm
Bronz deriniz üzerinize uygulayacağınız eyeliner ile natürel bir görünüm sağlayabilirsiniz. Bronz derinize kahve tonlarında makyaj seçim edebilirsiniz. Eyeliner kullanırken yaza uygun suya dayanıklı olanları seçim etmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X