Şurası bir asıl ki kış sezonunda en dikkat sürükleyen parçalar ‘Statement piece’ başka bir deyişle ‘Kendini ifade etme parçaları’… Her ne kadar bu tarif başlangışta azıcık kafa karıştırıcı gelse de, neticede onları görür görmez tanıyorsunuz. Genelde minimal, son derece sade, ancak gereksinim olan dikişlerle şekillenen bu parçalar bazen çok kolay bir dikiş oyunu bazen minik bir metal ayrıntı ve genelde de kumaşlarıyla ‘buradayız’ diyorlar. Bu sezonda ‘statement piece’ trendinin en büyük takviyecisi ise brokar kumaşlar! Özellikle pantolonlarda bazen de etek ve ceketlerde, minimal tasarımların brokarla konutluluğu elegan, nazik ve fark edilir tarzlar yaratıyor! Biz olmazsa olmazlar listesinin üst sırasına ilave edin deriz. Çünkü yalnızca bu sezonun değil senelerce kullanacağınız evladiyelik bir yatırımın esasını atmış olacaksınız…

Faik Sönmez’in kış koleksiyonundaysa brokar, ceket, etek ve pantolonlarda ön tasarıda. Özellikle pantolonlarda tarzınıza renk katacak bir hayli alternatif var!

Bir önceki yazımız olan Bu Sezon Yeni Moda Kedi Gözler! başlıklı makalemizde kedi goz, kedi goz modasi ve kedi goz nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X