Boyum Kısa, Ağabeyeler Çok Uzun Geliyor ?

Gibi sualler ile aşırısıyla karşılaşıyoruz.. Boyunuzmu Kısa ? Sevdiğiniz Ağabeyeler size çok mu uzun kazanç ? Tasa etmeyin..

Bir çok tesettürlü hanımların öğrenmediği bir püf nokta vardır, Özel tasarım tesettür ağabeyeler Uzun boylu hanımları’da düşünerekten max uzunlukta yapılmaktadır.

Yapılan tasarımlar, daha sonradan revize edilebilinir, Özel tasarım ürünlerinde boyunuza göre bir terzi takviyeyi ile rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Özel tasarım tesettür giyim tasarımcıları, Ürettikleri ürünlerin sonradan müdahaleye sarih olabilmesi için toplamda 4 cm kadar genişletebilinir, vücudunuza göre daraltabilirsiniz.

Uzun boylu Tesettür ağabeye modellerimizi terzi takviyeyi ile çok rahat bir biçimde kısalttırabilirsiniz.

Unutmayınız ki kimsenin boyu standart değil, Bu surattan üretilen modeller maximum uzunlukta üretilir ve daha sonradan şahsa göre revize edilir.

Kısaltma harekâtı yapılan tesettür ağabeye ve kıyafet modelleri tasarımı bozulma yapmaz veya makûs bir görüntü olmaz, her terzinin rahatlıkla yapabileceği biçimde ürünler kısaltma yapılmaya müsait bir biçimde üretilir.

Uzun boylular için tesettür modelleri, Uzun boylu hanımlar rahatlıkla seçim edebilir.

Türkiye’de yaşayan hanımlar avrupanın değişik ülkelerine göre,almanya,fransa gibi ülkelere göre daha kısa boylu olduğu aşikar ortada, türkiye hanımlar boy ortlaması 155 cm olarak kayıtlara geçmiştir.

Kaç beden giyeceğimize Nasıl karar Veririz ?

Sizler için hazırlamış olduğumuz Beden ölçüm videomuzu izleyerek sizlerde kendi vücudunuzu konut etrafında bir metre mezura takviyeyi ile alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X