Rahatlığından ödün vermeyenlerden iseniz, birbirinden şık tulum tarzlarına göz atmanızı öneriyoruz.

Çiçek desenli yada düz modellerin daha çok seçim edildiği tulumlarda, bu sezon dantel ayrıntılar dikkat sürüklüyor. Hava sıcaklığının bizi sıkıldırdığı bu günlerde, rahat bir şeyler giymek istiyorsanız geniş kesimli bu tulumları seçim edebilirsiniz.

Şayet denim parçalar sizin için bırakılmazsa, kot salopetler bütün size göre. Yaz-kış demeden seçim edebileceğiniz denim salopetlerin size ayrı bir hava katacağına garanti veriyoruz.

Henüz yaz mevsimi bitmemişken, ister uzun isterseniz de kısa şort tulumunuzu rengarenk sandaletlerle bütünleştirebilirsiniz. Tulum öyle kurtarıcı bir giysi ki, hem dükkanında hem de özel bir gecede tek bir tulum kullanmak muhtemel. Tulumunuzu, muhtelif aksesuarlar ile zenginleştirmeyi de unutmayın.

Yalnızca gün içerisinde değil, gideceğiniz özel davetlerde de tulum kullanabilirsiniz. Ödül merasimlerinde kırmızı halıda çok sık gördüğümüz tulumları, siz de katıldığınız davetlerde giyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ashley’in Cadde Tarzı Her Zaman Moda başlıklı makalemizde ashley-benson ve unlu stilleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X