2018 Senesine rakamlı günler kala 2018 Tesettür kreasyonları hazırlandı, Her sene olduğu gibi Bu sene’de Beyaz Gözde renkler arasında yer alıyor.

Günümüze Kadar beyaz renk kıyafetlerin seçim edilme nedeni kuşkusuz mağsumiyeti pakliği duruluğu simgelediği içindir, Ekstra olarak Beyaz Renk yakışmayan Kadın yoktur sanırsam.

Özellikle genç kızlarda ve orta yaş kadınlarda Seçim edilen Beyaz renk modeli Sünnet Anneleride çok seçim etmektedir. Hatta BURAYA TIKLAYARAK Sünnet Anneleri Nasıl giyinmelidir Yazımızı’da okuyabilirsiniz..

Beyaz Renk Sünnet annelerinin , Sözlenen, nişanlanan veya nikah günü seçim edilen Başlıca renk diyebiliriz.

Özel günlerinizde Dikkat sürüklemek istiyor ve o gün fotoğrafı bir gün ise beyaz renk Senelerdir seçim edilen Kabullenmiş bir renktir.

Uzun senelerdir sektörün içinde bulunan işletmemiz Sırf sünnet anneleri daha çok seçim ettiği için Onlara özel Ceketli sünnet annesi Elbiseyi tasarladık.

Beyaz tesettür giysi modellerini sitemiz zariftesettur.com üzerinden arama kısmına beyaz giysi yazarak aratabilirsiniz.

Ekru Beyaz’ın Yakın Arkadaşı

Beyaz’a en yakın ve en çok seçim edilen renklerden biriside Ekru veya Kırık Beyaz olarak adlandırdığımız çok beyaz seçim etmeyenler için Yaşamımıza girmiş Beyaz seçeneği çok özel bir renktir.

Kırık beyaz olarak veya Ekru olarak yaşamımıza olan bu renk en çok seçim edilen özel tesettür renklerinden biridir.

Bilindiği Üzereniz Düğünlerde Gelinlik seçim edilirken Dahi Farkında olmadan Beyaz giydiğini düşünüp Ekru veya kırık Beyaz Gelinlik giyen bir çok Gelinimiz mevcut.

Beyaz Renk Giysi Nasıl Kombinlenir ?

Beyaz renk giysi giysi üzerinde bulunan ayrıntılara göre daha basit kombinlenebilir. Mesela giysi üzerinde gold veya krem bir kemer var ise ona göre renkli şal deseni ve o ton veya koyusu bir pabuç seçim edilebilir.

Genelde Beyaz giysiler Gold Kemer ve şal tonları ile kombinlenmektedir.

Bilindiği Üzereniz Beyaz giymenin Mevsimi yoktur, Fakat Pabuç renginin ve çanta’nın bir mevsimi olduğunu söyeleyebiliriz.

Kombin yapmadan evvel hangi mevsim olduğunu kararlaştırıyoruz. Sonrasında kış ise daha koyu renkler seçim ediyoruz.

Şayet mevsim yaz ise daha sarih tonlar ile kombinleyip mevsime uygunluk sağlıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X