Beyaz Gömlek Kombin Teklifleri

Beyaz gömlek giymenin kendine has kaideleri vardır. Beyaz rengi her renkle veya modelle kombinleyemezsiniz. Beyaz ile geçimli olan renkleri gömleğinizle kombinlemek için bazı ipuçlarına lüzumunuz olacak.

Beyaz gömleğin geçimli olarak giyilebileceği renkler arasında siyah ve kırmızı kazanç. Yevmiye yaşamda spor beyaz gömleğinizi skinny siyah pantolonunuzla bir arada giyebilirsiniz. Gömleğiniz dökümlü modellerden oluşuyorsa siyah kalem etek en gelişil kurtarıcınız olacaktır. Gömleğinizin alt kısımlarını kalem eteğinizin içine sokarak kullanabilirsiniz.

Beyaz gömleğinizi davetlerde kullanmak istiyorsanız siyah blazer ceketlerle beraber giymeyi deneyin. Siyah blazer ceket, beyaz bayan gömlek ve siyah kumaş bir pantolon sizi davetin en şık bayanları arasına sokacaktır. Beyaz gömleğiniz spor ya da normal modeldeyse değişik biçimlerde kombinlenmelidir. Normal beyaz gömlekler genellikle dar kumaş pantolonlarla birlikte kombinlenir. Özellikle de büro çalışanları için kurtarıcı parçalardan biridir. Beyaz gömleğinizle daha değişik ve dikkat çekici bir görünüm tutmak istiyorsanız; kırmızı kalem eteğinizle beraber kombin oluşturabilirsiniz. Kırmızı stiletto bir kundura ve kırmızı kalem etek beyaz gömlekle şahane bir biçimde geçim sağlayacaktır.

Spor beyaz gömlekler boyfriend pantolonlarla dahi kombinlenebilir. Gömleğinizi önden bağlayabilir ve salaş pantolonunuzla bir arada kullanabilirsiniz. Beyaz bir sırt çantası ve beyaz spor pabuçlarla beraber spor beyaz gömlek kombini oluşturabilirsiniz. Beyaz gömlek genellikle kullanılan bir parça olduğu için değişik renklerle de bir araya getirilebilir. Beyaz, lacivert ve kırmızı geçimi de genellikle kullanılan renk kombinleri arasında yer alır. Beyaz gömlek, kırmızı bir etek ve lacivert blazer bir ceket kombininizde sizi son derece şık gösterir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X