Beyaz Caddeler!
Beyazın saflığı, beyazın masumluğu, beyazın asaleti… Bir Hayli başlık atılabilirdi bu yazıya. Ama artık beyazın ne kendini kanıtlamaya gereksinimi var ne de ziynetli başlıklara…

Caddelerde her gün tesirini giderek çoğaldıran beyaz rengini daha öncekinden kışın görmemiz çok güçken, bu önyargı modaseverler tarafından kırıldı ve soğuk kış günleri beyazın gücüyle harmanlandı. Şimdi Yaz-Kış beyaz her yerde! Özellikle kombinlerinize minimal rüzgârlar taşımak istiyorsanız, beyaz bunun için en büyük takviyeciniz olacak!

Tam öteki renklerle de geçimli olmasıyla biz giyinmeyi hoşlananlar tarafından sıklıkla seçim edilen beyaz, özellikle minimal kombinlerde kendini gösteriyor. Kombin yaparken gayet sade fakat bir o kadar da şık olmanızı sağlayan beyaz, azıcık da riskli. Fazla kilolarınız olduğunu düşünüyorsanız beyaz giyerken azıcık daha dikkatli olmanızı öneriyoruz. Misalin; geniş basenlerinizi davacıysanız, beyaz dar bir denim pantolon onları olduğundan daha geniş gösterebilir. Fakat uzun beyaz bir yeleği üstünüze geçirirseniz bu meseleden de basitlikle kurtulmuş olabilirsiniz.

Hala Kış aylarında beyaz giymeye cesareti olmayanlardansanız, havaların ısınması belki sizlere cesaret verebilir. Haydi tam beyazları çıkarın! Muhteşem kombininizle günün yıldızı siz olun!

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X