Her kadının hayalidir. Bembeyaz bir gelinlik. Onu bir defa giyecektir ve o gün yaşamının en ehemmiyetli, senelerce andırmak isteyeceği bir gündür. Tabi hal böyle olunca gelinlik tercihi aylar, seneler sürer hatta çocuklukta başlar. ??

En ehemmiyetli gününde seni prensesler gibi sezdirecek gelinliği seçmen için bu senenin gelinlik trendlerini bir araya getirdik.

Çiçek Bahçesi

Bu sezon pantolondan bayan pabuca, bluzdan giysiye kadar her parçayı tesirine alan çiçekleri gelinliklerde de görüyoruz. Tül üzerine eklenen çiçek ayrıntıları yaka ve ya etek ucunda kullanabilirsiniz.

Soft Geçişler

Çoğu bayan bembeyaz bir gelinlik ister. Fakat bu sene gelinliklerde pudra, mint yeşili ve soft mavi tonları oldukça trend. Tabuları devirmek isteyen gelin adaylarına duyurulur.

Şeffaf

Bu sene her yerde karşımıza çıkan şeffaf ayrıntılar gelinlikleri de tesirine almış. Çoğu gelin adayı için mert bir seçim olabilir. Tabi siz iddialı bir gelin adayı iseniz bu modelleri seçim edebilirsiniz ??

Minimal – Sade

Mübalağadan uzak, yalnızca kendi hoşluğunu ön tasarıya çıkarmak isteyen adaylar için oldukça yerinde bir tercih olacaktır.

Asimetrik Midi

Önü kısa art uzun ya da midi boy modeller bu sene de çok moda. Rahatça hareket edebilmeyi sağladığı için özellikle kır düğünleri için bu modelleri seçim edebilirsiniz.

Pantolon Gelinlikler

Maskülen bir davranışınız ve ya stiliniz varsa bu modelleri seçim edebilirsiniz. Bayan Pantolon ya da tulum gelinlikler, özellikle nikah merasimleri için daha uygun olacaktır.

Fırfır Ayrıntılar

Uçuş uçuş trendini gelinliklere çok yakıştırdık. Havuz başında yapılan düğünler için çok şık bir tercih olabilir.

Harekâtalar

Sezonu tesirine alan harekâta trendi tesirini daha uzun seneler gösterecek gibi gözüküyor. Değişiklikleri hoşlanıyorsanız ve yeniliğe sarihseniz bu modeller bütün size göre!

Yırtmaç Ayrıntılar

Dekolte tutkunlarına duyurulur. Bu sezon yırtmaç ayrıntılar çok moda. Üstelik bu modeller ile rahatça hareket edebilirsiniz.

Katman Katman

Siz de balık, a kesim ya da prenses gibi olağanlaşan modellerden bunaldıysanız kat kat inen etekler bütün size göre!

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X