Beldeki Fazlalıklardan Böyle Kurtul!

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

Belinizdeki fazla görüntüden rahatsız oluyorsanız bir ekip giyim şikeleri ile bu görüntünün altından kalkabilirsiniz. Renkler, modeller ve duruş her zaman bedenin daha değişik görünmesini sağlar. Bu ayrıntılara dikkat edildiği sürece bel kısmı her zaman daha kibar ve formda görünecektir.

Bel kısmının daha ince gözükmesini sağlayan ilk usul; yüksek bel kullanmaktır. Eteklerde, pantolon ve kıyafetlerde yüksek bel kullanmak belinizin daha ince görünmesini sağlar. Yüksek beli yalanlayan kilolu bayanlar kendilerindeki metamorfozu gördükten sonra bırakamaz. Bunun sebebi hem boyu daha uzun göstermesi hemde belin görüntüsünü daha fit hale getirmesidir.

Giyilen elbiseler ve hırkalarla ince kemerler kullanarak belinizi yok edin. Bunun için kemerleri bütün olarak belden değilde göğüs altından takın. Böylece bir yanılsama yaratarak belinizin daha ince gözükmesini sağlayabilirsiniz. Bütün belden takılan kemerler beldeki orantısız görünümü daha fazla ortaya çıkaracaktır.

Platform topuk giymekten bırakmayın. Bel bölgesinin pabuçla alakası ne dediğinizi dinler gibiyim. Alt kısım başka bir deyişle bacaklarınız ne kadar uzun görünürse belinizde o derece yok olacaktır. Görüntünün dikkat sürüklememesi için bacaklarınız daha uzun görünmelidir. Bu görünümü İspanyol paça pantolon ve platform topuk kunduralarla elde edebilirsiniz. Pabuç tercihinde nude renkler kullanmaya dikkat edin. Deri rengi olan nude renkli kunduralar bacaklarınızı istediğiniz ebada sokarak beli daha ince gösterir.

Her ne yaptıysanız dikkatleri belinizden başka bölgeye kıskanıyorsunuz. O halde üst kısmınıza itina gösterin. Büyük ve taşlı takılar, dantelli parçalar ve hareketli bayan gömlekler belinizdeki aşırılıkları anında arka tasarıya atacaktır. Dikkat üst kısma yöneldiği için bel bölgesindeki aşırılıklar daha az dikkat sürükleyecektir.

Bir önceki yazımız olan Dolby Tiyatrosunda Moda Geçidi Oldu! başlıklı makalemizde dolby modası ve dolby tiyatrosu hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.