Tüm istek ve iyi hedeflerin toplandığı özel günlerden biri olan bayramların mevsimsel süreçleri de baz alındığın da, bu günlere yapacağınız tercihlerin sizi hem rahat hem de şık sezdirmesi gerekmektedir. Bu mevzuda sizin için bazı bayram teklifleri hazırladık.
Hem ayrıntıların hem de kullanacağınız parçaların detaylı bilgisi ile sunacağımız outfitlerimiz sizin moda yosununuz ile birleştiğinde hoş neticeler elde edeceğinizi umuyoruz.
Özel günün fotoğrafı şıklığından başlayacak olur isek aşinayı üzere devlet dairelerinin bayramlaşma törenlerinde veya özel organizasyonlara katılımda seçeceğiniz parçalarında konsepti hak eder biçimde olması zorunluluğu sizi daha şık ve normal tutuma bürünmenizi sağlamaktadır.
Bu vaziyetler için seçim edebileceğiniz yelekli takım elbise modellerimiz sizi hem şık hem de rahat yakalamak ismine uygundur. Faalliğin ilerleyen saatlerine doğru ceketten uzaklaşarak yalnızca yelekli görünümünüzle hareketlerinizi hafifletici durumundan yararlanabilir, kullanacağınız aksesuarlar ile de şıklığınızı gözetmeye devam edebilirsiniz.
Değişik yandan aile ziyaretlerini kapsayan özel bir gün olması yaz ayları nedeni ile seçeceğiniz parçaların rahat ve şık olmasını içermektedir. Bu neden ile yola çıkarak oluşturacağınız casual görüntü seçmiş olduğunuz parçalar ile güne anlam katacaktır. Yarı fotoğrafı civarlar olması nedeni ile normal ve spor şıklığı bir araya getirebileceğiniz aile dolaşmalarını ceket, gömlek ve pantolon trilojisi ile soft renklerin geçiminde ve kullanacağınız aksesuarlarda tutabileceğinizi düşünmekteyiz.
Tüm bu süreçleri aştıktan sonra akşam için yapılan tasarılara uygun olabilecek görünümünüzü seçmiş olduğunuz mekana göre tanımlayabileceğiniz gibi daha çok eğlenme daha çok eğlenme havasına giren bir süreç olduğu için içinde geçimli ve stilinizi yansıtacağınız parçalar civara coşku katmanızı sağlayabilir. Sizi sevinçli sezdirecek tercihlerinizi şık bir gömlek ve pantolon ikilemesinde bulabileceğinizi ve bu görünümünüzü seçeceğiniz aksesuarlar ile tarzınızı da yansıtabileceğinizi düşünmekteyiz.
Tüm bu ayrıntılar güzergahında günün anlamına uygun her seçimin sizdeki şık halini yansıtabilmek için WSS WESSI ailesi olarak yanınızda olmaya devam edeceğiz.
Herkese Hoş Bayramlar Dileğiyle…

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X