Başkalaşım için bir Adım
Değişen figürlerin sırlı dünyasında kimliksiz kalmak vaziyetinde olan siz beylere hoş bir nasihat ile şıklığınız ve bunun için tek şeyin bir adım atmanız lüzumluluğundan bahsedeceğimiz mevzumuz da her şeyin sizin elinizde olduğunu unutmayın.
Özellikle son yarıyıllarda moda döngüsü ve süratli harcanan kültür yaradılışlarında, revize olabilmenin güçlüğünü her erkek yaşamaktadır. Şöyle ki tüketim kültürünün bu denli yaşamımıza işlemesi kullan geç anlamında ki hayat tüm yaşam noktalarımızı yasaklamaktadır. Standart ve durağan yaradılışlar azıcık değişik bir pencereden bakma zorunluluğu yeni kimlik yaradılışında büyük rol oynamaktadır.
Tüm her şeyin dayatılması vaziyetinde bile başkalaşımın sizin elinizde oluşunu usumuzda tutarak hareket etmekte fayda vardır. Yeni yosunu oluşturabilmek yaşayan yaşamın standart parçalarından değil de hayatın kendisine eşlik eden ruhlarından olabilmek, sezmek, görmek, yaşamaktan geçmektedir.
Görsel dünyanın uç ebada eriştiği günümüz koşullarında siz beylerin de dış görünümüne dikkat ettiğinin farkında olarak doğru tercihler ve doğru parçalar ile oluşturduğunuz giyim- kuşamınız ile yaşama değişik bir soluk katabilir, kimliğinizi etrafınıza gösterebilirsiniz.
Giysilerinizin de bir kimlik oluşturduğunu deliller kalitede olan görsel zaman, tercihleriniz ve yaşam stilinizle bütünleşmiş bir akım oluşturmak ve özellikle moda alanını hoşlananların bu konsepte ayak uydurduklarını görmekteyiz.
Şimdi bunların ışığında neye sahip olduğumuzun farkında olan siz beyler bunu en iyi biçimde kullanmak için adım atmaktasınız. Sınamak için hiçbir zaman geç değil algısı ile düşündüğünüzü yaşama geçirmek için bir başlangıç yapın. Ne ile iyi oluyorsanız onu çevrenize de yayın, fikrinizi sunduğunuz etraf muhakkak size geri dönüş sağlayacaktır.
Siz gibi seçtiğiniz ürünlerinde sizin ile aynı kimliği taşıdığını biz WSS WESSI ailesi olarak yapım evresinden daha sezebilmekte ve sizin için hazır olan koleksiyonlarımızda yansıttığınız enerjiye eşlik etmeye çalışmaktayız.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X