Basit Bir Takımla Nasıl Şık Olunur?

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

Her zaman yaşamında çoğu şeyin basitlikle hallolmasını ister insan, hafif ve rahat sezmek ve yoluna devam ederken daha emin adımlarla ilerleyebilmek için.
Mevzu basitliğe geldiğinde is her erkeğin hem yaşamını basitleştiren hem de dolabını şıklaştıran en kullanışlı parçalardan biri de cekettir. Her erkeğin şıklık yolunda ki rakipsiz dayanaklarından biri olarak gardırobunuza girerken, her mevsim ve her gidişatta kullanış açısından tarzınızı tanımlayan yapbozlardan biridir.
Değişik çeşit ve modelleriyle WSS WESSI ailesi olarak size sunduğumuz ceketler slim fit, modelli, kaşe, kruvaze, pamuk, keten, klasik, velvet, penye kumaşlara sahip her yere uygun kullanımlarıyla da size şıklık yolunuzda eşlik etmek için hazır vaziyetteler.
Bu mevzudan yola çıkarsak yevmiye hayatta olmak ile beraber, her adımda ve her mekânda kullanılan azıcık romantik azıcık ciddi tohumla ekilmiş ceketlerin yaşamımızdaki yeri yadsınamaz bir reelken bize de sizin için bu ender parçaların kombinsel uyarlanışlarını nasihatlerle süslemek kalıyor.
Öncelikle ceket çeşitleri ile işe başlamalı ayrımlarını iyi yapabilmeli ve uygun olanına karar verip doğru seçimle uygulanarak yaşamınızda yer etmelidir. Spor ve klasik ayrımını yaptıktan sonra hangi kumaşın nerede, nasıl kullanılması gerektiği ile alakalı minik dipnotlarla yapacağınız kombinleri azıcık renklendirelim…
Spor kesim ceketler günümüzde kullanım açısından daha çok seçim edilirken açıklama şekillerine bakacak olur isek daha çok Jean ile geçimleri dikkat sürüklemektedir. Onun haricinde spor açıklanan kumaşla da kullanılabilen İtalyan kesim özellikle son zamanlarda çizgili ve kruvaze ceketler sıralamada önü sürüklemektedir. En çok kullanım açısından her şeye uygun olanları ise düz renk ve spor kesim ceketler olarak bırakılmaz yerlerine gözetmektedirler.
Banallere girdiğimizde ise kullanım yaş aralığı daha olgun olmasına karşın hoşlanılan moda döngüsü ananelerince günümüz koşullarında babalarımızın dolaplarından fırlayan akım özellikle 70’ler kokusu taşıyarak yaşamımıza girmiş gidişattadır. İkon olmayı hoşlanan beylerin bu cins parçaları modernize edip tekerrürden açıklayarak kullanmaları günümüz moda alanında epey karşımıza çıkmaktadır.
Yaz aylarında ise karşınıza ketenlerin hâkim olduğu bir kapı açılmakta ceketler aleminde, kumaşı ve dokusu rahatlık açısından her kombininize uygundur. Havaların sizdeki hoş tesiri sizin görünümünüze de yansıdığı için gardırop şıklığınıza dâhil etkeniz hem rahatlığınıza dayanak hem de kombininize eşlik edecek parça olması zorunluluğu taşımaktadır.
Şayet sizde ceket şıklığı hoşlananlardansanız WSS WESSI size çok yakışacak…

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.