Bahar’ın gelmesiyle koyu renklerden sıyrılıp renklendik. Üzerimizdeki kıyafetlerin ağırlığından kurtulduk. Tam bir yıl yaz gelmesini beklediğimiz doğru. Yaza hazırlık için perhiz yapmaya başladık dahi peki ya dolaplarımız yaza hazır mı? Küçük birkaç değişle gardırobumuzu yaza hazır hale getirebiliriz.

Elbise Rahatlığı

Kuşkusuz yaza en çok yakışan giysi giysiler diyebiliriz. Yaz hazırlığı için dolabımıza birkaç elbise ilave etmekte fayda var. Uzun giysiler bu yıl da çok popüler. Giysiler, spor kunduralarla seçim edildiğinde cadde şıklığınızın bırakılmazı olacak. Kısa çiçekli giysiler, rengârenk desenli giysiler yeniden gözde parçalar arasında yerini alıyor. Giysilerinizi spor pabuçla bitirebileceğiniz gibi babet veya dolgu topuk kundura gibi alternatiflerle modunuza göre uyarlayabilirsiniz.

Yazın Bırakılmazı T-Shirt

Yaza hazırlık mevzubahisiyse tshirt olmazsa olmaz. Basic düz tshirler yeniden kurtarıcı kalitesinde. Baskılı, taşlı aksesuarlı tshirtler de trendler arasında bulunuyor. Yaz günlerinin giy çık parçaları tshirtlerden gözde rengimiz beyaz diyebiliriz.

Bluz Şıklığı

Tshirtlerle rahat olduğumuz doğru. Ancak bazen daha şık olmamız gereken anlar olabiliyor. Elbise giyecek modda değilsek imdadımıza bluzlar yetişiyor. Yaz dolabımız için birkaç parça şık bluz edinmekte fayda var.

Yırtık Kot Pantolon

Yırtık pantolonları mevsimlere takılmadan kullanabiliyoruz. Ancak yazın bu mevzuda daha serbest olduğumuz doğru. Daha büyük yırtıklar son senelerde trend oldu. Yırtık kot pantolonunuz varsa bir adım öndesiniz.

Etek Zarafeti

Yaz mevsiminin bırakılmazı eteklerle birbirinden farklı kombinler oluşturabilirsiniz. Bu sezon puantiyeler, çiçekler oldukça moda. Midi etekler ise en çok göreceğimiz modeller arasında bulunuyor. Yüksek bel kloş etekler ve pliseli modeller gözdelerden.

Yaz Pabucu

Yazın en hoş taraflarından biri de pabuçlarda ki serbest tercihler olabilir. Sandaletler, babetler, spor pabuçlar ve terlikler, botların yerini alıyor. Beyaz spor kundura yeniden en gözde parçalar arasında. Giysilerin altına sandalet ve babet seçim edebiliriz. Topuklu yaz pabuçları da yaz geceleri için gözdeniz olacak.

Yaz Habercisi Şortlar

Yaz cadde modasının en rahat parçalarından biri de şortlardır kuşkusuz. Kot şortlar en çok seçim edilen modeller olmakla beraber, yüksek bel desenli şortlar da gömlek ve bluzlarla uyarlandığında oldukça şık bir görüntü oluşturuyor. Yırtıklar, aksesuarlar ve ayrıntılar bayan şort modellerinde bu sezon trendler arasında bulunuyor. Yaz tarzınız için elbise dolabınıza birkaç parça şort ilave etmenizde fayda var.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X